جدیدترین مدل های آرایش صورت پاییز و زمستان 2020-2021

به گزارش هدا بلاگ، مجله GLOWSLY جدیدترین مدل های آرایش صورت پاییز 2020 و زمستان 2021 را با آنالیز کت واک های برندهای متنوع در هفته های فشن نیویورک، لندن، میلان و پاریس پیش بینی نموده است. منتظر باشید که این مدها را در بیشتر مراسم فرش قرمز و روی چهره سلبریتی ها در اینستاگرام ببینید.

جدیدترین مدل های آرایش صورت پاییز و زمستان 2020-2021

جدیدترین مدل های آرایش پوست صورت (پاییز-زمستان 2020-2021)

پاییز سال جاری پر است از مدهای آرایشی ساده، جذاب، خلاقانه و خاص که وارد کردنشان به تیپ روزمره یا مهمانی کار چندان دشواری نیست. جدیدترین مدل های آرایش صورت شامل طیفی از کرم پودرها، رنگ های طبیعی و ملایم و حتی پوست کاملا بدون آرایش است. هوادار هر مدل آرایش صورت که باشید، در مدهای پاییز و زمستان سال جاری یک انتخاب خواهید داشت.

در ادامه می توانید ترندهای جدید آرایش پوست صورت برای پاییز و زمستان 2020-2021 را ببینید.

1. آرایش بدون کرم پودر

بسیاری از برندها، در نمایش مدهای پاییز از کرم پودر در آرایش استفاده نکردند. البته استفاده نکردن از کرم پودر در آرایش نکته جدیدی نیست؛ میکاپ آرتیست ها در سال های اخیر در بسیاری از آرایش ها، کرم پودر را کنار می گذارند.

در آرایش های بدون کرم پودر می توانید سایر بخش های آرایشی را هم ساده نگه دارید و از رژ لب های بسیار کمرنگ یا برق لب های بدون رنگ بهره ببرید. همچنین می توانید یک رژ لب قرمز را به کار ببرید و اجازه دهید لب ها در مرکز توجه قرار بگیرند.

2. آرایش صورت با پوست خیس

آرایش پوست خیس باز هم در جدیدترین مدل های آرایش صورت 2020 و 2021 تکرار شده است. برای این مدل آرایش شما نیازی به استفاده از کرم پودر ندارید و کافی است روی گونه ها و برجستگی کنار چشم از هایلایترهای براق بهره ببرید تا ظاهر صورت شما تازه و کمی مرطوب به نظر برسد.

هدف از این مدل آرایش پوست، نمایش تازگی، شادابی و سلامت صورت است.

3. آرایش پوست با کانتور ملایم

بعضی از میکاپ آرتیست ها همچنان به استفاده از کرم پودر در آرایش ها ادامه داده اند، اما نه به میزان زیاد و برای پوشاندن پوست به طور کامل با یک لایه ضخیم از آرایش.

در این مدل آرایش صورت تنها از کمی کرم پودر برای پوشاندن کامل صورت با یک لایه نازک و بعد کمی هایلایتر و کانتور برای زاویه دار و زیباتر کردن فرم صورت استفاده می گردد.

این مدل آرایش هم همچنان حس یک آرایش کاملا ساده با پوستی پاک، تمیز و بدون کرم پودر را می دهد.

4. آرایش کلاسیک بدون آرایش

یکی دیگر از مدهای آرایشی پاییز سال جاری با تمرکز بر پوست ساده، مدل بدون آرایش است که به ویژه در سال های اخیر به یکی از جذاب ترین و پرهوادارترین ترندها تبدیل شده.

استفاده از یک لایه نازک از کرم پودر با رنگ متناسب با پوست، یک رژ لب نود یا کمرنگ و کمی ریمل ترکیب اصلی این مدل آرایش است.

شانل یکی از برندهایی بود که در نمایش های مد پاییزی، مدل بدون آرایش را برای بیشتر مدل هایش به کار برده بود.

5. استفاده از رژ گونه صورتی

یک صورتی ملایم و طبیعی برای گونه ها و البته لب یکی از راحت ترین و کاربردی ترین آرایش هایی را می سازد که پاییز سال جاری هم قرار است مد باشد.

ترکیب سرخ و سفیدی که این آرایش ایجاد می نماید کاملا مناسب هوای خنک پاییز است و لطافت، تازگی و حال و هوای این فصل را بازتاب می دهد.

مدل های برند مایکل کورس در نمایش های مد پاییزی بیش از همه از این ترند آرایشی پیروی نموده بودند.

جدیدترین مدل های آرایش چشم (پاییز-زمستان 2020-2021)

در مدل های آرایش چشم پاییزی و زمستانی جدید بیشتر از خط چشم و سایه های رنگی استفاده می گردد. مدل های جدید آرایش چشم هم مانند آرایش صورت از مدل های خط چشم و سایه ساده و مناسب برای استفاده روزمره تا مدل های خیلی خاص و چشمگیر را در بر می گیرد.

در ادامه می توانید ترندهای جدید آرایش چشم برای پاییز و زمستان 2020-2021 را ببینید.

6. آرایش چشم اسموکی

پاییز و زمستان بدون آرایش چشم جذاب اسموکی معنا ندارد. این مدل آرایش چشم که بیشتر از مدهای دهه 90 میلادی الهام گرفته شده است، در سال های اخیر باز هم به لیست پرهوادارترین مدهای آرایشی بازگشته و به ویژه برای مهمانی ها مناسب است. حالت شیک و جذابی که آرایش چشم اسموکی ایجاد می نماید باعث گیرایی بیشتر چهره و حتی تیپ شما می گردد.

در آرایش چشم اسموکی پاییز سال جاری علاوه بر سایه و خط چشم مشکی می توانید از سایه و خط چشم قهوه ای و حتی رنگ های خلاقانه تر هم بهره ببرید؛ مهم به کار بردن تکنیک آرایشی درست است.

7. آرایش چشم طلایی

به طور کلی آرایش متالیک از جذاب ترین مدهای آرایشی پاییز 2020 است و البته در این بین رنگ طلایی حرف اول را می زند.

به کار بردن رنگ طلایی به عنوان سایه چشم یا استفاده از یک خط چشم مایع با رنگ طلایی باعث می گردد چشمان شما درخشش و زیبایی منحصربه فردی پیدا کند.

8. آرایش چشم اکلیلی

استفاده از کمی اکلیل در آرایش از ترندهای اصلی آرایش بهار و تابستان 2020 بود. البته میکاپ آرتیست ها تصمیم گرفتند همین راه را در آرایش پاییزی هم ادامه دهند. اکلیل در آرایش پاییز سال جاری بیشتر به عنوان سایه چشم و البته برای آرایش های خاص تر در زیر چشم استفاده می گردد.

اگر می خواهید یک آرایش متفاوت و خاص داشته باشید می توانید میزان بیشتری سایه چشم اکلیلی به کار ببرید. اما برای یک آرایش ساده تر بهتر است مقدار کمی از اکلیل را با نوک انگشت روی پلک پخش کنید.

9. استفاده از اپلیکه در آرایش

استفاده از سنگ های درشت و اپلیکه های سه بعدی در آرایش چشم یکی از کارهای خاص و خلاقانه ای است که در مد پاییز 2020 می توانید نمونه های زیادی از آن را پیدا کنید.

استفاده از کریستال های شفاف یا رنگی عظیم و کوچک در اطراف چشم قطعا به یکی از امضاهای آرایش چشم این دهه تبدیل خواهد شد.

10. خط چشم بلند و کشیده

جذاب ترین مد خط چشم پاییز 2020 مدل های خط چشم بالدار و کشیده هستند. این مدل خط چشم در عین ظرافت و زیبایی، کلاسیک و همیشگی است. مدل های خط چشم کشیده را می توانید هم در آرایش روزمره و هم در آرایش مجلسی به کار ببرید.

در مد آرایشی پاییز سال جاری این مدل خط چشم های ادامه دار هم در گوشه چشم به هم راستا با خط پلک پایینی به صورت کاملا صاف کشیده می شوند و هم به صورت بالا رفته و شبیه به آرایش چشم گربه ای.

11. خط چشم فاصله دار

شاید در آرایش های میکاپ آرتیست های مختلف در اینستاگرام قبلا با این مدل خط چشم مد روز روبرو شده باشید. این مدل خط چشم از مدهای دهه 60 میلادی الهام گرفته شده و با فاصله از مژه ها و روی پلک یا حتی کمی بالاتر از آن کشیده می گردد.

این مدل خط چشم فرم چشم ها را درشت تر نشان می دهد.

12. سایه چشم نئونی

استفاده از رنگ های نئونی معمولا در آرایش های تابستانی رایج است. اما مد آرایش پاییزی 2020 سنت شکنی نموده و راه این رنگ های جذاب به فصول سرد سال هم باز شده است.

استفاده از رنگ های نئونی در آرایش می تواند روحیه هنری و خاص شما را به نمایش بگذارد.

13. ریمل رنگی

اگر از سال های قبل یک ریمل رنگی به یادگار دارید که احتمالا تا الان فاسد شده است، بهتر است آن را دور بیندازید و با یک ریمل رنگی جدید جایگزین کنید! بله، ریمل های رنگی یک بار دیگر به مدل آرایش مد روز بازگشته اند.

ریمل های رنگی از رنگ های سبز و آبی تا صورتی ملایم و حتی کرم شیری یاری می نمایند یک آرایش کاملا خاص و متفاوت بسازید.

14. مژه های بلند و پرپشت

اگر هوادار ریمل های مشکی پر از خرده مژه هستید، سال جاری سال شماست. مدل های جدید آرایش پاییز 2020 و زمستان 2021 مملو است از آرایش مژه سنگین و چشم های پر از ریمل.

بیشتر آرایش هایی که روی مژه های پرپشت تمرکز نموده اند، این کار را با استفاده از چند لایه ریمل انجام داده اند اما در موارد معدودی نیز از مژه مصنوعی استفاده شده است.

15. ابروهای پرپشت

در کنار چند مدل ابروی خیلی خاص که احتمالا به همان مراسم فرش قرمز یا نمایش های مد محدود می گردد، مد آرایشی سال جاری باز هم میزبان ابروهای پرپشت و این بار البته شانه زده و مرتب بود.

ابروهای پر که در مرکز توجه صورت قرار می گیرد یکی از المان های آرایشی پرهوادار اخیر است که به آرایش پاییزی هم راه پیدا نموده.

جدیدترین مدل های آرایش لب (پاییز-زمستان 2020-2021)

به طور کلی جدیدترین مدل های آرایش صورت برای پاییز 2020 و زمستان 2021 را می توانید با همان لوازم آرایش همیشگی که در دسترس دارید امتحان کنید؛ تنها کافی است یک رژ لب چرب و یک پالت سایه چشم رنگی داشته باشید.

در ادامه می توانید ترندهای جدید آرایش لب برای پاییز و زمستان 2020-2021 را ببینید.

16. رژ لب نامنظم

استفاده از رژ لب تنها در بخش های میانی لب، آن هم به شکلی نامنظم و بدون خط لب از مدل های جدید آرایش لب است که به تازگی به دنیای مد راه پیدا نموده.

برای این مدل آرایش لب بیشتر از رنگ های ملایم و طبیعی استفاده می گردد. البته با توجه به اینکه استفاده از رنگ های غلیظ از ویژگی های اصلی آرایش فصل های پاییز و زمستان است، بعضی آن را با رنگ های تیره هم امتحان نموده اند.

17. رژ لب قرمز جذاب و غلیظ

استفاده از رنگ قرمز غلیظ در آرایش از آن چیزهایی است که قرار نیست هرگز از مد بیفتد. وقتی در آرایش از رژ لب قرمز غلیظ استفاده می گردد معمولا بقیه بخش های صورت را ساده و ملایم نگه می دارند.

این آرایش لب کلاسیک در بسیاری از موقعیت ها از روزمره تا مهمانی کاربرد دارد.

18. رژ لب تیره

همانطور که گفتیم استفاده از رنگ های تیره از بخش های جدانشدنی آرایش های پاییزی و زمستانی است. استفاده از رژ لب با تناژ بنفش یا جگری تیره ظاهری رازآلود و جذاب را به وجود می آورد.

این مدل آرایش لب باعث می گردد صورت شما به ویژه در روزهای سرد، گرمای بیشتری داشته باشید.

19. آرایش لب براق

در هر مد آرایشی همواره نمونه هایی از کاربرد برق لب پیدا می گردد. در آرایش پاییز 2020 هم بسیاری از میکاپ آرتیست ها سراغ استفاده از برق لب به تنهایی یا روی رژ رفته اند.

استفاده از براق نماینده لب باعث برجسته تر شدن لب ها و ایجاد حس تازگی و شادابی در صورت می گردد.

  • 13 مد جدید زنانه برای پاییز 2020 و زمستان 2021

منبع: GLOWSLY

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: دیجی استایل
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1520

به "جدیدترین مدل های آرایش صورت پاییز و زمستان 2020-2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین مدل های آرایش صورت پاییز و زمستان 2020-2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید