جنگنده های ائتلاف سعودی 28 بار یمن را بمباران کردند

به گزارش هدا بلاگ، منابع خبری دوشنبه شب گزارش دادند، جنگنده - بمب افکن های ائتلاف سعودی در ساعات گذشته 28 بار مناطقی در یمن را بمباران کردند.

جنگنده های ائتلاف سعودی 28 بار یمن را بمباران کردند

به نقل از المسیره یمن، جنگنده - بمب افکن های ائتلاف سعودی 18 بار شهرستان صرواح استان مأرب واقع در شمال شرق یمن را بمباران کردند.

بر اساس این گزارش، هواپیماهای ائتلاف سعودی همچنین در هشت نوبت شهرستان های الدریهمی و التحیتا واقع در استان الحدیده در غرب یمن را هدف قرار دادند.

این گزارش می افزاید: جنگنده - بمب افکن های ائتلاف سعودی همچنین در 2 نوبت شهرستان ناطع واقع در استان البیضاء را نیز بمباران کردند.

این حملات در حالی انجام گرفته است که هزاران نفر از مردم یمن روز دوشنبه علیه آمریکا و ائتلاف سعودی در مناطق مختلف این کشور تظاهرات کردند.

صدها هزار نفر در صنعاء پایتخت یمن نیز روز دوشنبه با برگزاری تظاهراتی علیه اقدام آمریکا در تحریم جنبش انصارالله اعلام کردند: تروریسم واقعی اقدامات آمریکا علیه یمن است.

همچنین تظاهرات مشابهی در دیگر شهرهای یمن از جمله در عمران، ذمار، إب و صعده برگزار گردید و مردم در این تجمع ها تحریم انصارالله را محکوم کردند.

عربستان سعودی از ششم فروردین سال 94 در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با یاری و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده ای را علیه یمن فقیرترین کشور عربی شروع کردند تا به بهانه بازگرداندن عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری این کشور به قدرت، به اهداف و زیادی خواهی های سیاسی خود جامه عمل بپوشانند. بر اثر این تجاوز تا به امروز هزاران یمنی کشته شدند.، ایرنا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2369

به "جنگنده های ائتلاف سعودی 28 بار یمن را بمباران کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنگنده های ائتلاف سعودی 28 بار یمن را بمباران کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید