حمله هولناک دو برادر با قمه به خواهر مطلقه به خاطر اجاره خانه مجردی!

به گزارش هدا بلاگ، دو برادر که به خاطر طلاق خواهرشان او را با قمه زده و در آستانه مرگ قرار داده بودند، به اتهام آغاز به قتل در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شوند.

حمله هولناک دو برادر با قمه به خواهر مطلقه به خاطر اجاره خانه مجردی!

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش شرق، گزارش این حمله هولناک به زن جوان از سوی مسئولان حراست بیمارستانی در غرب تهران به پلیس داده شد. حراست بیمارستان به پلیس گزارش داد زنی جوان توسط خواهرش به بیمارستان آورده شده که احتمال زنده ماندنش بسیار کم است.

این زن با بیش از 20 ضربه قمه زخمی شده و ضربات نیز به قسمت های حساس بدنش برخورد نموده است. وقتی مأموران در بیمارستان حاضر شدند، خواهر این زن را مورد بازپرسی قرار دادند. او که به شدت ترسیده بود و گریه می کرد، به مأموران گفت: عامل این ضربات خشن و هولناک برادرانش هستند.

او گفت: من و خواهرم در خانه ای کوچک در غرب تهران زندگی و هزینه ها را هم خودمان تأمین می کردیم. نمی دانم برادرانم چطور خانه ما را پیدا کردند. آن ها به خانه ما حمله کردند؛ البته کاری به من نداشتند. روژین خواهر بزرگم را که از همسرش جدا شده بود، مورد حمله قرار دادند و او را با قمه زدند. برادرانم خیلی خشن هستند. او در پاسخ به این سؤال که درگیری روژین و برادرانش به چه دلیل بود، گفت: خواهرم چند سال پیش از شوهرش جدا شد. خانواده ما مخالف این جدایی بود، اما خواهرم حرف آن ها را قبول نکرد و طلاق گرفت. بعد هم من و خواهرم از شهر خودمان به تهران آمدیم و برای خودمان زندگی می کردیم که این رخ داد. دو روز بعد درحالی که پزشکان امیدی به زنده ماندن روژین نداشتند او به هوش آمد و به طور معجزه آسایی بعد از چند عمل جراحی زنده ماند.

روژین به مأموران گفت: وقتی نوجوان بودم به عقد مردی درآمدم که دوستش نداشتم. او من را اذیت می کرد. من دو بچه به جهان آوردم، اما بچه ها هم نتوانستند رفتار آن مرد با من را درست نمایند. تا اینکه تصمیم گرفتم از او جدا شوم. خانواده ام طلاق را بد می دانستند، ولی من تصمیم خودم را گرفته بودم و حاضر نبودم دیگر به زندگی تلخ و سختی که با آن مرد داشتم ادامه دهم.

زن جوان گفت: برادرانم من را تهدید کردند و گفتند اگر جدا شوم، سرنوشت تلخی در انتظارم است. توجهی نکردم و با اینکه آن ها مخالف بودند از همسرم جدا شدم. بعد با خواهر کوچکم به تهران آمدم. من می دانستم اگر خواهرم آنجا بماند سرنوشتی مانند سرنوشت من پیدا می نماید؛ به همین خاطر با هم به تهران آمدیم. ما در تهران کار می کردیم و زندگی خودمان را داشتیم تا اینکه یک شب دو برادرم به خانه ما حمله کردند. آن ها با قمه به خانه ما حمله کردند؛ با خواهر کوچک ترم کاری نداشتند، اما من را با قمه زدند تا بکشند. آن ها به من گفتند آن قدر تو را می زنیم تا بمیری.

این زن ادامه داد: من می دانم شوهر سابقم در این کار دست داشته است. او به من گفته بود حالا که طلاق گرفتی روزگاری برایت درست می کنم که از قبل بدتر باشد و برادرانت را به جانت می اندازم. شوهر سابقم مرد خیلی بداخلاقی بود؛ او خیلی شدید مرا کتک می زد و همین رفتارهایش باعث شد تا از دو دخترم بگذرم و از او طلاق بگیرم. من می دانستم اگر طلاق بگیرم، او دیگر اجازه نمی دهد من دخترانم را ببینم، اما رفتارهایش آن قدر بد بود که قبول کردم بچه هایم را نبینم، ولی از جهنم زندگی با او نجات پیدا کنم.

وقتی مأموران از روژین پرسیدند از کجا اطمینان دارد که شوهر سابقش در این درگیری نقش داشته است، گفت: برادرم وقتی داشت مرا با قمه می زد گفت فکر کردی شوهر سابقت تو را رها می نماید و نمی فهمد کجا زندگی می کنی؟ این جمله اش باعث شد بفهمم شوهر سابقم خانه ما را پیدا نموده است.

تحقیقات برای بازداشت دو برادر خشن و شوهر سابق زن جوان آغاز شد، اما مأموران راه به جایی نبردند تا اینکه یک سال قبل توانستند به وسیله تلفن همراه رد شوهر سابق روژین را بزنند و او را دستگیر نمایند.

این مرد همه چیز را انکار کرد و گفت: من بعد از جدایی از روژین از خانواده او خبر ندارم و نمی دانم حالا کجا هستند. او با اینکه دو سال است از من جدا شده، اما همچنان از من متنفر است و برایم پرونده سازی می نماید؛ من در این درگیری نقشی نداشتم. در حالی که هیچ ردی از دو برادر نبود، روژین مدتی قبل به پلیس مراجعه کرد و گفت می داند برادر بزرگش کجاست.

او گفت: آن طور که متوجه شده ام برادر بزرگم در یک درگیری طایفه ای تیراندازی نموده و پلیس هم او را دستگیر نموده و او حالا در زندانی در غرب کشور است. وقتی مأموران استعلام گرفتند متوجه شدند روژین درست گفته است.

مرد جوان برای بازپرسی نزد بازپرس برده شد. او اتهام واردکردن ضربات به خواهرش را قبول کرد و گفت: من این اتهام را قبول دارم، اما قصدم کشتن خواهرم نبود و آغاز به قتل را قبول ندارم.

متهم گفت: ما در خانواده طلاق را بد می دانیم؛ با اینکه شوهر روژین بدرفتار و بداخلاق بود، اما به روژین گفتیم برای آبروی ما هم شده تحمل کند، اما او توجهی نکرد و طلاق گرفت و آبروی ما را هم برد. متهم در ادامه اعترافاتش گفت: کار بدتری که روژین کرد این بود که خواهر کوچکمان را برداشت و با خود به تهران آورد. او خودش را از ما مخفی کرد و آبروی ما را برد. چند روز قبل از حادثه شوهر روژین با من تماس گرفت و گفت خانه روژین را پیدا نموده است. گفت روژین در تهران کار های بدی می نماید و آبروی شما را برده و خانه مجردی گرفته است. گفت روژین دیگر به او ربطی ندارد، اما کارهایش آبروی ما را می برد. وقتی او آدرس روژین را به من داد، من و برادر کوچکم با هم به تهران آمدیم و دیدیم او درست می گوید و روژین خانه مجردی گرفته است. خیلی عصبانی شدیم و به خواهرمان حمله کردیم. البته ضربات را من زدم، اما به قصد کشتن خواهرم نزدم و فقط می خواستم او را تنبیه کنم. این در حالی است که پزشکی قانونی واردشدن ضربات کاری و خطرناک بر بدن روژین را تأیید نموده و درصد افسردگی و پریشانی او را که ناشی از همین حادثه بوده، بالا اعلام نموده است. با اینکه برادر کوچک تر همچنان فراری است، اما کیفرخواست علیه دو برادر صادر شد. روژین بعد از سرانجام تحقیقات نسبت به برادرش اعلام گذشت کرد، اما پرونده به لحاظ جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری استان تهران به زودی مورد رسیدگی قرار می گیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1229

به "حمله هولناک دو برادر با قمه به خواهر مطلقه به خاطر اجاره خانه مجردی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله هولناک دو برادر با قمه به خواهر مطلقه به خاطر اجاره خانه مجردی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید