حکم اصلی میرحسین موسوی و کروبی اعدام است نه حصر

به گزارش هدا بلاگ، خبرنگاران : مدیر مسئول روزنامه کیهان در برنامه بدون توقف با ادعای اینکه حصر لطف بزرگی بود که نظام به سران حوادث 88 بود، یادآور شد: 9 دی نظام را واکسینه کرد و برکات زیادی داشت اما مهم این است که ماجرای فتنه و 9 دی را بایگانی نکنیم چون عواملش هنوز در میدان هستند.

حکم اصلی میرحسین موسوی و کروبی اعدام است نه حصر

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین، حسین شریعتمداری در برنامه بدون توقف در پاسخ به این سؤال که چرا حصر صورت گرفت گفت: مسئله حصر یک ارفاق و یک لطف بزرگی بوده که نظام به سران فتنه کرده و نظام صرفا از این جهت که می خواست به دلیل سوابقی که داشتند به آنها لطفی بکند آنها را در حصر نگه داشت و اگر غیر از این بود جرم آنها جرم بسیاری بسیار بزرگ و فساد فی الارض بود. جرم آنها بر اساس اسناد موجود وطن فروشی و حمله به جمهوریت نظام است و خون تمام کسانی که در شورشها ریخت بر گردن آن هاست و حکم اصلی شان اعدام است.

این فعال سیاسی اصولگرا در ادامه مدعی شد: خواسته هایی که الان توده مردم دارند خیلی بالاتر از حصر است، من فقط می دانم که به آنها لطف کردند و جرم شان خیلی بالاتر است، چرا لطف کردند؟ نمی دانم. مهم نیست که دستور را چه کسی یا چه ارگانی داده، به هرحال شورای عالی امنیت ملی تصمیماتی می تواند بگیرد که در روال عادی وجود ندارد، اگر غیر از این باشد اصلا نیازی به شورای عالی امنیت ملی نیست.

شریعتمداری در ادامه عنوان کرد: اولا اینکه 9 دی نظام را واکسینه کرد و برکات زیادی داشت، چون دشمن کار را تمام شده فرض می کرد همه نیروی خودش را بیرون ریخت، در حالیکه شناسایی این نیروها خیلی هزینه داشت با این روش خیلی راحت شناخته شدند، دیگر اینکه باعث شد بار دیگر موازین حضرت امام(ره) برای نسل های سوم و چهارم بازگو شود، از طرف دیگر نشان دهنده این بود که نظام از استواری و استحکام خاصی برخوردار است. مهم این است که ماجرای فتنه و 9 دی را بایگانی نکنیم چون عواملش هنوز در میدان هستند و حتی یک عده از همان هایی که خواستار تحریم شدند الان مسؤلیت دارند.

مدیرمسئول کیهان در پاسخ به این سؤال که آیا شما مصونیت قانونی و قضایی دارید گفت: من هیچ مصونیتی ندارم، من بیشتر از همه مطبوعاتی ها به دادگاه احضار شدم و بیشتر از همه آنها در دادگاه بودم، همین الان هم حدود 50 شکایت از ما وجود دارد، موضوع این است که وقتی به دادگاه می رویم اسنادمان را ارائه می کنیم و همه حرف مان هم به دیگران این است شما بیائید نگاه کنید کجای مطلبی که نوشتیم غلط بوده است.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2217

به "حکم اصلی میرحسین موسوی و کروبی اعدام است نه حصر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم اصلی میرحسین موسوی و کروبی اعدام است نه حصر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید