خبرنگاران سرلشکر صفوی: نیروهای مسلح همواره باید آمادگی های خود را ارتقا دهند

به گزارش هدا بلاگ، تهران- خبرنگاران- دستیار ویژه و مشاور نظامی فرمانده کل قوا گفت: سایه جنگ از کشور ما دور شده است ولی نیروهای مسلح همواره باید آمادگی های خود را ارتقا دهند.

خبرنگاران سرلشکر صفوی: نیروهای مسلح همواره باید آمادگی های خود را ارتقا دهند

سرلشکر سیدیحیی صفوی روز یکشنبه در حاشیه همایش ملی پدافند شیمیایی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بزرگترین جنایت های بشری علیه ملت ما در هشت سال دفاع مقدس با 252 بار بمباران شیمیایی صدام صورت گرفت.

دستیار ویژه و مشاور نظامی فرمانده کل قوا اضافه کرد: آن کسانی که در زمان جنگ تحمیلی بمب شیمیایی در اختیار صدام گذاشتند و در برابر اقدامات وحشیانه وی سکوت کردند، در جنایت های شیمیایی صدام علیه ملت و رزمندگان ایران سهیم هستند.

صفوی گفت: حامیان جنایات صدام در دوران جنگ تحمیلی، باید در دادگاه لاهه محاکمه شوند.

وی با بیان اینکه ملت ما در حال حاضر به فضل الهی کارهای بسیار مهمی را در برابر عوامل تهدید کننده میکروبی، بیولوژیکی و شیمیایی در بُعد تحقیقاتی انجام داده است، گفت: شناخت عوامل شیمیایی کار بسیار مسئله ای است اما ما در این بخش به پیشرفت بسیار خوبی رسیده ایم اما نباید به این حد از پیشرفت قانع باشیم.

دستیار ویژه و مشاور نظامی فرمانده کل قوا با بیان اینکه سایه جنگ از کشور ما دور شده است ولی نیروهای مسلح همواره باید آمادگی های خود را ارتقا دهند، بیان داشت: ما احتیاج داریم که مراکز آموزش عمومی، اطلاع رسانی، دانشگاهی و صنعتی خود را برای تولیدات لوازم پزشکی و واکسن های لازم برای وقوع تهدید احتمالی شیمیایی آماده کنیم.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1030

به "خبرنگاران سرلشکر صفوی: نیروهای مسلح همواره باید آمادگی های خود را ارتقا دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرلشکر صفوی: نیروهای مسلح همواره باید آمادگی های خود را ارتقا دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید