همایشها و نمایشگاه ها

ابتلای بیش از 6 هزارنفر به تب مالت در یک شهر چین

- مقام های استان گانسو واقع در شمال چین اعلام کردند در پی نشت باکتری تب مالت از یک کارخانه بیش از یک سال پیش، نتیجه آزمایش ابتلا بیش از 6 هزار نفر به این بیماری مثبت بوده و این تعداد بیش از 30 برابر تعدادی است که مقامات محلی در ابتدا اعلام نموده بودند.

14 آذر 1399

مهلت ارسال مقاله به سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار تمدید شد

مهلت ارسال مقاله به سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار تا خاتمه آبان 1399 تمدید شد.

10 آذر 1399

آهنگر: بیانیه گام دوم انقلاب گامی در تحقق افول آمریکاست ، جمهوری اسلامی باید مولفه های تمدن سایبری را بداند

رئیس دانشگاه امام حسین (ع) گفت: اگر قرار باشد جمهوری اسلامی پرچمداری دنیا اسلام را داشته باشد، باید مولفه های تمدن سایبری را بداند. ما باید بدانیم چگونه تحولات مجازی را پیش بگیریم که در آینده پیروز باشیم.

9 آذر 1399

مقاله: معرفی مکان های دیدنی اتاوا

موزه جنگ در کنار رودخانه اتاوا، موزه ای مدرن است که تاریخ نظامی کانادا را معرفی می نماید. در این موزه از جنگ های بین فرانسوی ها و بومیان کانادا در قرن شانزدهم تا مشارکت کانادا در جنگ های جهانی اول و دوم به نمایش گذاشته شده اند. مجموعه ماشین های نظامی شامل...

16 آبان 1399

چه کسانی از فراموشی ویلموتس گیت نفع می برند؟

مخاطبان فوتبال ایران شاید شبیه دیگر مخاطبان ایرانی در عرصه های مختلف، حافظه کوتاه مدتی پیدا کرده اند؛ آن ها این روز ها سرگرم لیگ قهرمانان آسیا هستند و با کری خوانی نیمه سرخ برای آبی و برعکس، دقایق را سپری می کنند. اوج دغدغه امروزشان می تواند مطالبه جدی...

15 آبان 1399

مدرسان دانشگاهی دروس مربوط به دفاع مقدس تأئید صلاحیت شوند

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس گفت:درخواست ما از تمام دانشگاه ها این است که بدون تأیید صلاحیت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اجازه تدریس به اساتید را در دروس مرتبط با دفاع مقدس ندهند.

15 مهر 1399

خانه مطبوعات مقدمات برگزاری نشست های تخصصی با مسئولان را فراهم کند

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: خانه مطبوعات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می تواند مقدمات برگزاری نشست های تخصصی بین خبرنگاران و مسئولان ارشد استانی را بر اساس ضرورت ها و اولویت ها فراهم کند.

29 شهریور 1399

لبنان، سفر بی ثمر وزیرخارجه فرانسه برای لبنانی ها، امیدها به طرح نجات غربی ها بر باد رفت

مواضع و اظهارات وزیر خارجه فرانسه در جریان سفر 3 روزه خود به بیروت نشان داد که تمام امیدهایی که بعضی از طرف های لبنانی برای حل بحران خود به پاریس بسته بودند کاملا واهی است.

18 شهریور 1399

افزایش تعداد نمایشگاه ها و مکان های فروش صنایع دستی در استان ها

معاون صنایع دستی کشور گفت: کوشش می کنیم تا با استفاده از ظرفیت سایر نهادها مانند شهرداری تعداد نمایشگاه ها و مکان های دائم فروش صنایع دستی را در استان ها و سطح تهران به عنوان پایتخت افزایش دهیم، در این زمینه نیز برنامه ریزی کردیم.

15 شهریور 1399

ترامپ: تمایلی برای مذاکره مجدد درباره توافق تجاری با چین ندارم

رئیس جمهور آمریکا که چندین بار گفته به دنبال دریافت غرامت از چین به دلیل شیوع ویروس کروناست گفت که تمایلی برای مذاکره مجدد با چین درباره توافق تجاری حاصل شده ندارد.

18 تیر 1399

رایزنی استرالیا و نیوزیلند برای بازگشایی مرز مشترک

استرالیا و نیوزیلند روز سه شنبه اعلام کردند که تمهیدات مربوط به ازسرگیری سفرها بین دو کشور، زمان بر است.

13 تیر 1399

نوسازی تالار وحدت آنالیز شد

مدیرعامل بنیاد رودکی و معاون فنی اپرای دولتی وین به وسیله ویدئو کنفرانس درباره همکاری های مشترک از جمله نوسازی تالار وحدت گفت وگو کردند.

12 تیر 1399

فراخوان همایش هنر، کرونا منتشر شد

پژوهشکده هنرِ فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران، فراخوان همایش هنر/کرونا: هنر و بیماری های فراگیر را منتشر کرد.

3 تیر 1399

جو بایدن: لطفاً وایتکس نخورید!

به گزارش خبرنگاران، جنجال پیرامون پیشنهاد عجیب دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر تزریق مواد ضدعفونی کننده به بدن برای مقابله با کرونا؛ همچنان ادامه دارد و این بار نوبت جو بایدن رقیب وی از حزب دموکرات است که بخواهد از این اظهارات برای گرم کردن...

29 خرداد 1399

لغو تحریم های غرب علیه سوریه در شرایط کرونایی یک ضرورت است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، بشار الجعفری نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد در سخنانی بر ضرورت لغو تحریم های اقتصادی یکجانبه غرب علیه دمشق به ویژه در شرایط شیوع ویروس کرونا در جهان تاکید کرد.

13 خرداد 1399

جهانگیری: نباید اجازه دهیم بنگاه ها دچار ورشکستگی شوند، در تحریم ظالمانه ای از سوی آمریکا به سر می بریم

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم بنگاه ها و فعالان مالی دچار ورشکستگی شوند، گفت: تصور عبور از شرایط فعلی بدون هزینه غیرممکن است.

4 خرداد 1399

لندن: قربانیان کرونا در انگلیس کمتر از 20 هزار نفر شوند خیلی خوب عمل کردیم

مدیر سازمان ملی تامین بهداشت و درمان انگلیس گفت اگر قربانیان ویروس کرونا در این کشور کمتر از 20 هزار نفر شوند بسیار خوب عمل کرده ایم.

26 اردیبهشت 1399

خبرنگاران پنجمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا فروردین برگزار می شود

تهران-خبرنگاران- دبیر علمی جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا خاطرنشان کرد: پنجمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا با حضور بیش از پنج هزار نفر از دانش آموزان، مربیان و مدیران مدارس سراسر کشور 21 و 22 فروردین 1399 برگزار می شود.

31 فروردین 1399

8 اثر دوران دفاع مقدس در خرمشهر ثبت ملی شد

ولی الله حیاتی در تبادل نظر با خبرنگاران اظهار کرد: در حوزه شهرستان خرمشهر، هشت اثر دوران دفاع مقدس ثبت ملی شده و این آثار در سامانه میراث فرهنگی و گردشگری دارای کد ثبت ملی جمهوری اسلامی ایران شدند.

27 فروردین 1399

کانادا و استرالیا اعلام کردند؛ ورزشکاران مان را به المپیک توکیو نمی فرستیم!

مقامات ورزش دو کشور کانادا و استرالیا اعلام نموده اند که حاضر نیستند سلامت ورزشکاران خود را در روزهای شیوع بحران کرونا به خطر بیندازند.

9 فروردین 1399
تعداد: (39)