خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز تسلا را به چالش می کشد

به گزارش هدا بلاگ، نیکولا و جنرال موتورز شراکت استراتژیک خود برای ساخت یک خودروی پیکاپ الکتریکی به نام بَجِر را اعلام کردند. در این خودرو از تکنولوژی تحسین شده باتری آلتیوم جنرال موتورز استفاده خواهد شد.

خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز تسلا را به چالش می کشد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از راشاتودی، استارتاپ خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز شراکت استراتژیک خود برای ساخت یک خودروی پیکاپ الکتریکی به نام بَجِر را اعلام کردند. در این خودرو از تکنولوژی تحسین شده باتری آلتیوم جنرال موتورز استفاده خواهد شد.

تحت این توافق، جنرال موتورز 11 درصد از مالکیت نیکولا را به دست می آورد و می تواند یکی از اعضای هیأت مدیره آن را مشخص کند؛ ضمن اینکه این شرکت تا انتها 2022 این خودروی پیکاپ را فراوری خواهد نمود.

تروون میلتون، مؤسس و رئیس نیکولا می گوید: نیکولا یکی از نوآورترین شرکت های دنیا است و جنرال موتورز هم یکی از برترین شرکت های مهندسی و فراوریی در دنیا به حساب می آید؛ شراکتی بهتر از این در رؤیا هم وجود ندارد.

وی ادامه داد: ما با این شراکت به تکنولوژی چند میلیارد دلاری سلول سوختی و باتری آلتیوم جنرال موتورز دسترسی خواهیم داشت که آماده فراوری است.

به گفته ماری بارا، رئیس جنرال موتورز، شراکت استراتژیک با نیکولا امکان گسترش استفاده از باتری آلتیوم و سیستم های سلول سوخت هیدروتِک جنرال موتورز را فراهم می آورد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1580

به "خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز تسلا را به چالش می کشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز تسلا را به چالش می کشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید