دبیرکل عصائب اهل الحق: پاسخ آمریکا را می دهیم

به گزارش هدا بلاگ، دبیرکل عصائب اهل الحق می گوید تاکتیک نیروهایش در برابر آمریکایی ها تغییر نموده است و پاسخ حمله آمریکا به نیروهای حشد الشعبی را در مکان غیرقابل انتظار و با سلاح غیرمنتظره خواهند داد.

دبیرکل عصائب اهل الحق: پاسخ آمریکا را می دهیم

الخزعلی سه شنبه شب در برنامه تلویزیونی گفت: ما خونخواه و جنگ افروز نیستیم و عملیات مقاومت تا حد امکان بر نریختن خون پایدار است. تاکتیک ما در مرحله گذشته استهلاک توانمندی نظامی دشمن بود تا مجبور به خروج (از عراق) گردد اما دشمن آمریکایی ثابت کرد که هیچ حرمتی برای خون فرزندان ملت قائل نیست.

اشاره دبیرکل عصائب اهل الحق به حمله بامداد دوشنبه جنگنده های آمریکایی به مواضع تیپ 14 سیدالشهدا الحشد الشعبی در مرز عراق با سوریه است که منجر به شهادت 4 عضو مرزبان الحشد الشعبی در القائم نزدیک بوکمال شد.

الخزعلی اضافه کرد: دشمن آمریکایی قتل را شروع کرد و معرکه را به این سطح رساند. عملیات مقاومت وارد مرحله جدیدی شد و انتقام خون جوانان ما جز با خون سریازان اشغالگر نخواهد بود.

قیس الخزعلی ادامه داد: چشم در برابر چشم، دندان در مقابل دندان و اگر آمریکا به خونریزی ادامه داد ما توان داریم. آمادگی کامل و برنامه ریزی داریم به گونه ای که دشمن از حیث مکان و نوع سلاح انتظار آن را ندارد.، ایرنا

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3122

به "دبیرکل عصائب اهل الحق: پاسخ آمریکا را می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیرکل عصائب اهل الحق: پاسخ آمریکا را می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید