زیدان: تفاوت زمان استراحت بارسلونا و رئال مادرید؟ نظرم را به کسی نمی گویم!

به گزارش هدا بلاگ، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید از دامن زدن به جنجال ها درباره کمتر بودن زمان استراحت بین بازی های تیمش در قیاس با فرصت استراحت بازیکنان بارسلونا امتناع کرد.

زیدان: تفاوت زمان استراحت بارسلونا و رئال مادرید؟ نظرم را به کسی نمی گویم!

به گزارش خبرنگاران، زین الدین زیدان در نشست خبری امروز (سه شنبه) خود پیش از بازی فردا شب شاگردانش مقابل رئال مایورکا در استادیوم آلفردو دی استفانو درباره مسائل مختلف از جمله کمتر بودن فرصت استراحت شاگردانش بین دو بازی پیش رو در قیاس با مدت زمان استراحت بارسایی ها صحبت کرد. بسیاری از هواداران رئال نسبت به فاصله 62 ساعتی (2 روز و نیم) میان دو بازی این تیم در هفته های سی وسوم و سی و چهارم لالیگا در قیاس با فرصت 5 روز بارسلونا در همان مقطع اعتراض داشته اند. این اعتراض هم به دلیل رقابت شدید و تنگاتنگ دو تیم در صدر جدول است که در حال حاضر تنها نتایج بازی های رودررو آنها را از یکدیگر جدا نموده است (رئال مادرید صدرنشین و بارسلونا دوم است).

زیدان در زمین تمرینی والده بباس راجع به این موضوع گفت: در نهایت باید بگوییم که تقویم بازی ها تنظیم شده و کاری هم از دست ما برای تغییر آن برنمی آید. تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که به خوبی استراحت کنیم، چون برنامه بازی های مان معین است و باید در مدت زمانی کوتاه 11 بازی انجام دهیم. به همین دلیل باید حواس مان به ریکاوری باشد. من هم در خصوص این موضوع نظر خودم را دارم اما نمی خواهم خودم را دخالت دهم. یک روز بحث تقویم بازی هاست، روز دیگر مسائل داوری. دغدغه من اما فقط و فقط بازی فرداست که برای ما حکم یک فینال را دارد. هشت بازی دیگر داریم و بازی فردا هم یکی از آنها و بسیار مهم است.

ایسکو، ادن ازار و سرخیو راموس همگی توانستند امروز در تمرینات رئال مادرید شرکت نمایند و شانس شان را برای بازی مقابل مایورکا افزایش دهند. زیدان اما جزئیات بیشتری درباره شرایط آنها ارائه نکرد.

زیدان در این خصوص هم گفت: فردا معلوم می گردد. مسائل زیادی در چند روز آینده وجود خواهد داشت و بحث ریکاوری. ببینم چه می گردد. شرایط بازیکنان هم مسئله ای است که باید به صورت روزمره آنالیز گردد. امروز ما در تمرینات کار خاصی انجام ندادیم. اینکه ایسکو توانست تمرین کند خبر خوبی است. مصدومیت او از آنچه تصور می کردیم خفیف تر است، پس او فردا همراه ما خواهد بود.

رئال مادرید فردا مقابل پدیده ژاپنی که در ابتدای فصل به مایورکا قرض داد، تاکوفوسا کوبو به میدان می رود. زیزو درباره این بازیکن آرژانتینی و فرایند پیشرفت او در مایورکا هم گفت: او دارد فصل خوبی را در مایورکا سپری می نماید و این چیزی است که خودش و باشگاه می خواست. به نظرم او بازیکن جالبی است، همه برای حال حاضر هم برای آینده باشگاه. من خوشحالم که او فصل خوبی را سپری نموده اما اگر برای این بازی در خانه می ماند بهتر بود. امیدوارم که فرایند پیشرفتش ادامه داشته باشد. ببینم سال آینده چه اتفاقاتی برایش رخ می دهد.

خبرنگاران درباره آینده گرث بیل هم از زیدان سؤال پرسیدند که زیدان از پاسخ دادن به آن طفره رفت و تنها به حضور این بازی ولزی در بازی مقابل مایورکا اشاره داشت.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید عنوان نمود: فردا ما یک بازی داریم که بیل هم همراه مان به آنجا خواهد آمد. این تنها چیزی است که می توانم به شما بگویم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 927

به "زیدان: تفاوت زمان استراحت بارسلونا و رئال مادرید؟ نظرم را به کسی نمی گویم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: تفاوت زمان استراحت بارسلونا و رئال مادرید؟ نظرم را به کسی نمی گویم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید