غارت مواد غذایی در رستوران های لس آنجلس

به گزارش هدا بلاگ، شب گذشته در جریان اعتراضات به قتل جورج فلوید، گروهی از معترضان به رستوران هایی در شهر لس آنجلس هجوم بردند و مواد غذایی این مراکز را به غارت بردند.

غارت مواد غذایی در رستوران های لس آنجلس

به گزارش گروه بین الملل خبر گزاری دانشجو، در جریان اعتراضات به کشته شدن جورج فلوید، در مینیاپولیس که بی رحمانه به دست پلیس آمریکا کشته شد، بعضی از معترضان در شهر لس آنجلس ایالت کالیفرنیای آمریکا، شنبه شب (به وقت محلی) به رستوران های این شهر هجوم آوردند و مواد غذایی آن ها را به غارت بردند.

به نوشته پایگاه لس آنجلس تایمز، بعضی از رستوران ها در شهر لس آنجلس که به تازگی، بعد از انتها یافتن محدودیت های مربوط به کرونا، بازگشایی شده بودند، مجبور شدند به دلیل هجوم بعضی معترضان همچنان بسته بمانند.

بر اساس این گزارش به رستوران های بسیاری در این شهر حمله شده و مواد غذایی آنان نیز به غارت برده شده است. به نوشته لس آنجلس تایمز حتی بعضی از این رستوران ها نیز ویران شده اند.

بامداد امروز (یکشنبه)، شیشه های شکسته شده یکی از رستوران های ایتالیایی در این شهر نیز به میانه های خیابان ریخته شده و همزمان نیز بعضی از معترضان در مقابل رستوران های این شهر تجمع نموده بودند.

صاحبان بعضی از این رستوران ها عکس هایی از این ویرانی ها را در صفحات اینستاگرام خود گذاشتند و نوشتند: جایگزین برای پنجره های ما وجود دارد، اما برای جورج فلوید جایگزین نیست.

یکی از صاحبان همین رستوران ها نیز که بعد از ده هفته تعطیلی که قصد باز گشایی رستوران خود را داشت، گفت: این هفته قرار بود، باز گشایی ها انجام شوند، اما ما شاهد انتها یافتن زندگی یک فرد در مینیاپولیس هستیم.

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 784

به "غارت مواد غذایی در رستوران های لس آنجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غارت مواد غذایی در رستوران های لس آنجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید