فروش فوق العاده خودرو ماهانه 25 هزار دستگاه از ابتدای مهر

به گزارش هدا بلاگ، خبرنگاران : سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از عرضه ماهانه 25 هزار خودرو در طرح فروش فوق العاده از ابتدای مهر تا انتها سال خبر داد و گفت: مردم باید 10 درصد مبلغ خودرو را زمان ثبت نام واریز کنند.

فروش فوق العاده خودرو ماهانه 25 هزار دستگاه از ابتدای مهر

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر: به نقل از صدا و سیما، جعفر سرقینی گفت: پیش از این به علت اینکه حجم تعهدات خودروسازان بالا بود 80 درصد از تولیدات خودروسازان به اجرای تعهدات و 20 درصد به فروش فوق العاده اختصاص می یافت که اخیرا با کاهش تعهدات، 60 درصد از تولیدات به اجرای تعهدات و 40 درصد به فروش فوق العاده اختصاص یافت؛ از این رو امروز تصمیم گرفتیم تا از ابتدای مهر تا خاتمه سال، هر ماه 25 هزار خودرو به طرح فروش فوق العاده اختصاص یابد.

وی با بیان این که طرح های قبلی مانند پیش فروش های بیش از سه ماه و مشارکت در تولید همچنان برقرار است، اضافه کرد: فروش 25 هزار خودرو ماهانه در طرح فروش فوق العاده به تامین نیاز مردم و کاهش عطش بازار کمک خواهد کرد و این خودروها هم از یک ماه تا سه ماه تحویل برندگان خواهد شد.

سرپرست وزارت صمت گفت: در این طرح انواع تولیدات دو خودروساز هر دو هفته یک بار قرعه کشی می شود و امیدواریم این طرح بتواند التهاب بازار را کنترل کند، زیرا این طرح به منظور برآورده کردن نیاز فوری مردم اجرا می شود.

وی اضافه کرد: کسانی که در طرح فروش فوق العاده ماهانه 25 هزار خودرو ثبت نام می کنند 10 درصد از مبلغ خودرو را در زمان ثبت نام در حسابی واسط واریز می کنند، زیرا اگر مبلغی اخذ نشود تعداد ثبت نام ها زیاد خواهد شد.

سرقینی اضافه کرد: همچنین تا پیش از این برندگان قرعه کشی 72 ساعت مهلت داشتند تا وجه طرح فروش فوق العاده را تکمیل و واریز کنند که اکنون این میزان به 120 ساعت افزایش یافته تا برندگان راحت تر بتوانند وجه را تکمیل کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1537

به "فروش فوق العاده خودرو ماهانه 25 هزار دستگاه از ابتدای مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش فوق العاده خودرو ماهانه 25 هزار دستگاه از ابتدای مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید