مصرف این نان ها سلول های کبدی را از بین می برد

به گزارش هدا بلاگ، بهداشت نیوز/ محمد دریایی، متخصص علوم زیستی و طب گیاهی گفت: باید یک وزارت خانه مستقلی تحت عنوان وزارت غذا تشکیل شود و بر انواع محصولات صنایع غذایی نظارت کامل داشته باشد.

مصرف این نان ها سلول های کبدی را از بین می برد

به گفته وی این سازمان لبنیات ما را کنترل کند که روغن های پالم در آن نریزند، انواع و اقسام پارافین ها را به پنیرها و روغن های ما نزنند؛ این ها بیماری زا است و ناراحتی گوارشی به وجود می آورد.

این متخصص علوم زیستی و طب گیاهی افزود: مصرف نان در کشورما خیلی بالا است و این نان ها اغلب چون سبوس ندارد و فقط از آرد سفید تهیه می شود, به نوعی در کبد استهاله و یک تغییراتی ایجاد می شود که طبق پژوهش های علمی دنیا این مواد, سمی تولید می کند که آرام آرام سلول های کبدی را نابود می کند و جای آن سلول های بافت چربی می نشیند.

دریایی اضافه کرد: در آمریکا غذاهایی وجود دارد که خود مردم آنجا را هم گرفتار کرده است. یک دانشمند و نویسنده ای به نام کلوین کتابی نوشته است تحت عنوان آنچه آنها نمی خواهند ما بدانیم که در این کتاب علناً اعتراف کرده که FDI آمریکا، داروهایی و غذاهایی را تایید می کند که بیماری زاست.

وی عنوان کرد: آن سوسیس و کالباسی که برای تهیه پیتزا به کار می رود, موادی از قبیل نیترات سدیم دارد که سرطان زاست حالا غیر از مواد اولیه اش که پوست های مرغ را که جمع می کنند, خمیر تهیه کرده و پودر می کنند و ادویه و مواد افزودنی به آن اضافه می کنند که همه سرطان زاست.

این متخصص علوم زیستی و طب گیاهی یادآور شد: ما نیازی نداریم که داروهای گران قیمت را از خارج وارد کنیم و مردم را گرفتار عوارض داروها کنیم.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: همگردی
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 995

به "مصرف این نان ها سلول های کبدی را از بین می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصرف این نان ها سلول های کبدی را از بین می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید