منافع لبنان باید در اولویت قرار گیرد

به گزارش هدا بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، منابع لبنانی از ادامه رایزنی میان گروههای سیاسی لبنانی در راستای تشکیل کابینه این کشور خبر دادند.

منافع لبنان باید در اولویت قرار گیرد

این منابع احتمال دادند که فردا سعد حریری نخست وزیر مامور تشکیل کابینه در کاخ بعبدا با میشل عون رئیس جمهور لبنان دیدار و رایزنی خواهد کرد تا درباره پرونده تشکیل کابینه بحث و مصاحبه کند.

این منابع به تلاش های بشاره الراعی رهبر مسیحیان مارونی برای از بین بردن موانع موجود بر سر تشکیل کابینه این کشور اشاره کردند و اینکه وی رایزنی هایی طی روزهای گذشته با میشل عون رئیس جمهور و سعد حریری نخست وزیر مامور تشکیل کابینه لبنان داشته است.

از سوی دیگر ایوب حمید نماینده مجلس لبنان از توقف تنش لفظی میان جریان المستقبل و جریان ملی آزاد لبنان با وساطت برخی گروههای لبنانی خبر داد و گفت: منتظریم ببینیم طی روزهای آینده امکان دیدار میشل عون و سعد حریری وجود دارد تا شاید فرصتی برای رونمایی از کابینه ایجاد شود.

وی گفت: باید فرصت را مغتنم شمرد و از تونل تاریکی که در آن به سر می بریم خارج شویم. نباید لبنان با تغییرات جهانی مرتبط باشد و باید منافع لبنان در اولویت قرار گیرد. فرصت برای عبور از بحرانی که همه در آن به سر می بریم وجود دارد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2165

به "منافع لبنان باید در اولویت قرار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منافع لبنان باید در اولویت قرار گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید