واریز یارانه ای جدید از امشب؛ کدام گروه ها یارانه 120 هزار تومانی دریافت می کنند؟

به گزارش هدا بلاگ، بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه پرداخت یارانه ای جدید از امشب (27 آذر) آغاز خواهد شد.

واریز یارانه ای جدید از امشب؛ کدام گروه ها یارانه 120 هزار تومانی دریافت می کنند؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، به دنبال مصوبه ستاد ملی کرونا و همچنین مصوبه مجلس شورای اسلامی، برای حمایت از معیشت اقشار کم درآمد که در شرایط حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا، کسب و کار آنها مختل شده است، از آذرماه به مدت چهار ماه یارانه ای جدید پرداخت خواهد شد.

بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه قرار است اولین مرحله این یارانه کمک معیشتی ساعت 24 امشب (پنج شنبه 1399/9/27) به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.

با انتشار خبر واریز این یارانه جدید این سوال برای بسکمک از افراد و گروه ها مطرح شده است که کدام افراد و گروه ها مشمول دریافت این یارانه هستند. طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه قرار است به تمام افرادی که در گروه دریافت یارانه معیشتی قرار دارند در این دور جدید هم یارانه کمک معیشتی کرونایی، ماهیانه به مبلغ 100 هزار تومان پرداخت شود.

در ادامه گروه هایی را که امشب این یارانه حمایتی را دریافت می کنند، مشاهده می کنید:

به افراد تحت پوشش نهاد های حمایتی هر نفر ماهیانه 120 هزار تومان پرداخت شود.به سایر افراد با مشخصات زیر نیز ماهیانه 100 هزار تومان پرداخت خواهد شد.افرادی که هیچ یک از اعضای خانواده آن ها حقوق ماهانه دریافت نمی کنند.افرادی که هیچ یک از اعضای خانواده آن ها بیمه پرداز نباشند.افرادی که اعضای خانوارشان طبق شاخص های بانکی از درآمد حداقلی برخوردار نباشند.افرادی که در گروه یارانه معیشت بگیر باشند.گفتنی است، اعتبار کلی برای پرداخت این یارانه 30 هزار میلیارد تومان مطرح شده است.

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2113

به "واریز یارانه ای جدید از امشب؛ کدام گروه ها یارانه 120 هزار تومانی دریافت می کنند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز یارانه ای جدید از امشب؛ کدام گروه ها یارانه 120 هزار تومانی دریافت می کنند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید