واکسیناسیون شهروندان روسیه علیه کرونا رایگان خواهد بود

به گزارش هدا بلاگ، وزیر بهداشت روسیه با اشاره به اینکه واکسیناسیون گسترده علیه ویروس کرونا در این کشور برای ماه اکتبر (مهر-آبان) برنامه ریزی شده است، گفت: واکسیناسیون شهروندان روس رایگان خواهد بود.

واکسیناسیون شهروندان روسیه علیه کرونا رایگان خواهد بود

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل هدا بلاگ به نقل از خبرگزاری تاس، میخائیل موراشکو وزیر بهداشت روسیه شب گذشته در گفت وگویی تلویزیونی بیان کرد که واکسیناسیون شهروندان روس در برابر عفونت ویروس رایگان خواهد بود.

وزیر بهداشت در جمع هدا بلاگ گفت: ما برنامه داریم که واکسیناسیون علیه ویروس کرونا کاملاً از بودجه دولت تأمین گردد. مطابق با این مسئله، طرح واکسیناسیون در روسیه دیگر برای همه تعیین شده و برنامه ریزی لازم برای آن انجام خواهد شد.

موراشکو روز شنبه نیز اعلام نموده بود که آغاز واکسیناسیون گسترده علیه عفونت ویروس کرونا در روسیه برای ماه اکتبر (10 مهر الی 10 آبان ماه) در نظر گرفته شده است و واکسیناسیون علیه آنفلوانزا هم از تاریخ 10 آگوست (20 مرداد ماه) آغاز می گردد.

به گفته وزیر بهداشت، واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در وهله نخست اول برای افرادی که در معرض خطر بیشتری قرار دارند- از جمله کارمندان مراکز درمانی-پزشکی و معلمان، انجام خواهد شد.

علاوه بر این ، موراشکو یادآور شد که مرحله آزمایشات بالینی واکسن علیه عفونت ویروس کرونا که در مرکز تحقیقات ملی گامالی فراوری شده، به اتمام رسیده و اکنون اسناد لازم برای تشریفات مربوط به ثبت آن در حال آماده سازی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1271

به "واکسیناسیون شهروندان روسیه علیه کرونا رایگان خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسیناسیون شهروندان روسیه علیه کرونا رایگان خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید