کشف 7 هزار دارو های لاغری و ضد ریزش مو تقلبی در تهران

به گزارش هدا بلاگ، رئیس کلانتری 179 خلیج فارس از کشف 7 هزار دارو و قرص های لاغری و محلول های ضد ریزش مو تقلبی به ارزش 20 میلیارد ریال در تهران خبر داد

کشف 7 هزار دارو های لاغری و ضد ریزش مو تقلبی در تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رئیس کلانتری 179 خلیج فارس از کشف 7 هزار دارو و قرص های لاغری و محلول های ضد ریزش مو تقلبی به ارزش 20 میلیارد ریال در تهران خبر داد.

سرهنگ حبیب آقائی در توضیح این خبر، گفت: ماموران کلانتری خلیج فارس با دریافت گزارشی مبنی بر اینکه فردی در شبکه های اجتماعی محلول های ضد ریزش مو و قرص های لاغری تقلبی تبلیغ و با استفاده از یک دستگاه خودروی شاسی بلند آن را به مشتریانش توزیع می کند. بررسی موضوع در اختیار تیمی ازماموران کلانتری قرار گرفت.

رئیس کلانتری 119 مهرآباد با بیان اینکه هویت مالک خودرو و متعاقب آن مخفیگاه وی در حوالی شهرک قدس شناسایی شد، گفت: در تحقیقات پلیسی تعیین شد که مالک خودرو با همکاری همدستش پارکینگ منزل مسکونی اش را تبدیل به کارگاه تولیدی محلول های ضد ریزش مو کرده است و مقدار فراوانی دارو و قرص های لاغری تاریخ گذشته از بازار جمع آوری و پس از اصلاح تاریخ آن و بروز رسانی دارو ها به عنوان عنوان دارو و قرص های سالم در بین مشتریانش توزیع می کند.

وی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنان اخذ شد، گفت: روز گذشته تیمی از ماموران کلانتری به نشانی اعلامی اعزام و پیروز شدند علاوه بر دستگیری هر دو متهم در بررسی های بیشتر 7 هزار دارو های و قرص های لاغری و ضد ریزش مو تقلبی را کشف کنند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: ارزش ریالی امول کشف شده توسط کارشناسان مبلغ 20 میلیارد ریال برآورده شده است و هر دو متهم پس از اعتراف به جرم ارتکابی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1235

به "کشف 7 هزار دارو های لاغری و ضد ریزش مو تقلبی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 7 هزار دارو های لاغری و ضد ریزش مو تقلبی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید