کومان: 5 گل زدیم اما می توانستیم بیشتر هم بزنیم، مسی به خاطر مشکلش در ترکیب اصلی قرار نگرفت

به گزارش هدا بلاگ، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از پیروزی قاطع شاگردان خود مقابل بتیس در هفته نهم لالیگا راضی است، اما او باور دارد که تیمش می توانست با اختلاف بیشتری حریف را شکست دهد.

کومان: 5 گل زدیم اما می توانستیم بیشتر هم بزنیم، مسی به خاطر مشکلش در ترکیب اصلی قرار نگرفت

به گزارش خبرنگاران، رونالد کومان سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از پیروزی 5 بر 2 بارسلونا مقابل بتیس در بازی خانگی روز شنبه که در آن لیونل مسی در نیمه دوم به جای آنسو فاتی مصدوم به میدان رفت، به خبرنگاران گفت: ما لایق کسب این پیروزی بودیم و علاوه بر آن می توانستیم با گل های زده بیشتری به رختکن برویم. موقعیت های گلزنی فراوانی داشتیم و یک پنالتی را هم از دست دادیم و به همین دلیل با تساوی یک - یک به رختکن رفتیم. در نیمه دوم اما با روحیه خوبی که تیم داشت، چهار گل دیگر زدیم که می توانست بیشتر هم باشد. این یک برد مهم بود. با توجه به نتایج اخیرمان، سه امتیاز بازی را احتیاج داشتیم. اوضاع تیم خوب است، اما تیمی که یک بازیکن بیشتر دارد (اشاره به 10 نفره شدن بتیس) نباید بگذارد که حریف فاصله اش با آن را به یک گل کاهش دهد. در کل تیم خوب بازی کرد و پیروزی هم حق مان بود.

کومان درباره تصمیم خود برای نیمکت نشین کردن مسی و به میدان فرستادن او به جای آنسو فاتی در ابتدای نیمه دوم هم گفت: روز قبل از بازی با مسی درباره وضعیتش صحبت کردم و او گفت که از بازی قبلی مان مقابل دیناموکیف کمی احساس ناراحتی می نماید. به همین دلیل ترجیح دادیم که او روی نیمکت بنشیند و اگر لازم شد به میدان برود. اگر مسئله ای نداشت قطعاً از ابتدا بازی می کرد. ما می دانیم که مسی چه کسی است و درباره او هم شک و تردیدی نداریم. من هر روز عملکرد او را در تمرینات می بینم. اگرچه در ترکیب اصلی بازی مقابل بتیس نبود، اما در نیمه دوم این بازی نقش مهمی ایفا کرد.

کومان درباره حضور دمبله در ترکیب اصلی و گلزنی او هم گفت: من از او راضی ام و هر روز هم وضعیتش بهتر می گردد. او بازیکنی است که می داند چگونه در نبرد های تن به تن باید برنده گردد. این بار هم یک بازی خوب انجام داد و رفته رفته دارد ریتم بازی اش را پیدا می نماید.

گریزمان در نیمه اول چهار موقعیت شامل یک پنالتی را هدر داد، اما در نیمه دوم با ورود مسی و به لطف حرکت هوشمندانه او یک گل زد. سرمربی هلندی کاتالان ها درباره عملکرد این بازیکن فرانسوی گفت: من از عملکرد گریزمان هم راضی ام. او یک پنالتی و چند موقعیت خوب دیگر را هدر داد که البته بدشانسی هم آورد، اما همواره برای گلزنی آماده است. از نظر روانی او مسئله ای ندارد. من به گریزمان اعتماد دارم و او در این بازی هم گل زد. لئو به او یک پاس فوق العاده داد آنهم بدون آنکه توپ را لمس کند.

اعتراضات متوالی مانوئل پیگرینی سرمربی بتیس در کنار زمین بازی به خصوص در صحنه پنالتی اول بارسلونا سوژه دیگر سؤال خبرنگاران از کومان بود که او در پاسخ به آن گفت: او از زمانی که پنالتی اعلام شد آغاز به شکایت کرد. من حالش را درک می کنم، اما من کسی نیستم که بگویم او به من چه چیزهایی گفت.

مصدومیت آنسو فاتی که شدید به نظر می رسد، موضوع دیگری بود که کومان درباره اش صحبت کرد و گفت: فاتی در بین دو نیمه احساس ناراحتی می کرد و ما هم او را تعویض کردیم، چون نمی خواستیم ریسک کنیم.

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1920

به "کومان: 5 گل زدیم اما می توانستیم بیشتر هم بزنیم، مسی به خاطر مشکلش در ترکیب اصلی قرار نگرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کومان: 5 گل زدیم اما می توانستیم بیشتر هم بزنیم، مسی به خاطر مشکلش در ترکیب اصلی قرار نگرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید