ک. ا متهم به آزار و اذیت دختران دانشجو توسط پلیس دستگیر شد

به گزارش هدا بلاگ، رئیس پلیس پایتخت با تأیید خبر دستگیری متهم ک. ا گفت: متهمی که در روز های گذشته شکایات زیادی علیه او مبنی بر آزار و اذیت دختران دانشجو مطرح شده بود توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت دستگیر شد.

ک. ا متهم به آزار و اذیت دختران دانشجو توسط پلیس دستگیر شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه تحصل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دیگر رسانه های خبرنگاران، یک منبع مطلع در پلیس در گفتگویی اعلام نمود: ساعتی پیش ک. ا توسط مأموران پلیس دستگیر شده است.

سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت هم لحظاتی پیش با تأیید خبر دستگیری متهم ک. ا بیان داشت: متهمی که در روز های گذشته شکایات زیادی علیه او از جانب قربانیانش در فضای مجازی مطرح شده بود توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت دستگیر شد.

وی اضافه کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی تهران با رصد فضای مجازی با شکایت های متعددی روبرو شدند که نشان می داد فردی به نام ک. الف با فریب دختران دانشجو و کشاندن آن ها به خانه خود اقدام به آزار و اذیت آنان نموده است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: با توجه به حجم شکایت ها و جریحه دار شدن احساسات عمومی جامعه تحقیقات گسترده ای در این زمینه شروع و در نهایت متهم دستگیر شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه متهم در بازداشت پلیس به سر می برد، بیان داشت: تمام شاکیان با اطمینان از محفوظ ماندن هویتشان در نزد پلیس می توانند برای طرح شکایت به پلیس امنیت عمومی واقع در انتهای خیابان مطهری، خیابان سروش مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است در چند روز گذشته چندین دختر در شبکه های اجتماعی از جنایت های وی مبنی بر تجاوز پرده برداشته و عنوان کردند که این متهم با ژست روشنفکری و فعالیت فرهنگی، دست به اغفال و تجاوز به آن ها می زد.

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1446

به "ک. ا متهم به آزار و اذیت دختران دانشجو توسط پلیس دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ک. ا متهم به آزار و اذیت دختران دانشجو توسط پلیس دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید