یافته های مطالعات واکسن کووایران برکت منتشر شد

به گزارش هدا بلاگ، تهران (پانا) - خلاصه یافته های مطالعات واکسن کووایران برکت، منطبق با گزارشات ارائه شده به سازمان غذا و دارو، منتشر شد.

یافته های مطالعات واکسن کووایران برکت منتشر شد

به گزارش وبدا، با توجه به اعطای مجوز مصرف اضطراری واکسن کووایران-برکـت از سـوی سازمان غذا و دارو و بـا توجـه بـه وجـود فاصلـه زمانـی ارائه گـزارش بـه رگولاتـوری تـا چـاپ مقالـه در یـک ژورنـال علمـی، شـرکت شفا فارمد کوشش دارد تا جهت اطاع رسانی بهتـر، مجموعه گزارشاتی کوتاه از نتایج و یافته های مطالعات بالینـی را بـه مـرور در اختیـار علاقمندان قـرار دهـد.

در ایـن رابطـه پـس از گـزارش یافتـه هـای Pre-clinical، شـفا فارمد دومیـن گزارش خود با عنـوان خلاصه یافتـه هـای مطالعـات انسـانی فـاز یـک و دو واکسن کووایران-برکـت را بـا جامعـه بـه اشتراک می گـذارد.

در ادامـه ایـن گـزارش، یافتـه هـای تکمیلـی مطالعـات نیـز به همـراه یافته هـای اولیه فاز سـه در دسـترس قـرار خواهـد گرفـت. امیدواریـم کـه جامعـه علمـی از ایـن طریـق و تـا قبـل از انتشـار مقـالات علمـی بـا فراینـد پیشـرفت مطالعـات در فازهـای قبلـی مطالعـات واکسـن کووایـران بیشـتر آشـنا شـود.

متن کامل خلاصه یافته های مطالعات واکسن کووایران برکت از اینجا قابل مشاهده است.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2989

به "یافته های مطالعات واکسن کووایران برکت منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یافته های مطالعات واکسن کووایران برکت منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید