30 درصد از سهام عدالت چقدر ارزش دارد؟

به گزارش هدا بلاگ، ارزش واقعی سهام عدالت بر اساس تابلوی روز بورس تغییر می کند و از زمانی که امکان فروش 30 درصد از این سهام برای مشمولان فراهم شده است، ارزش واقعی یک سهام عدالت 492 هزار تومانی، بین 17 تا 19 میلیون تومان تغییر کرده است. بر این اساس و طبق آخرین قیمت ها، 30 درصد سهام عدالت، کمی بیش از پنج میلیون تومان است.

30 درصد از سهام عدالت چقدر ارزش دارد؟

به گزارش ایسنا، پس از آزادسازی سهام عدالت، مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه www.sahamedalat.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خود را مشاهده کنند.

بر این اساس و طبق آخرین به روز رسانی گزارش دارایی که مربوط به تاریخ 13 مرداد است، ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه 492 هزار تومان کمی بیشتر از 17 میلیون و 935هزار تومان است.

این درحالی است که ارزش این سهام در اوایل خردادماه حدود هفت میلیون و 660 هزار تومان بود.

بر این اساس و با توجه به اینکه درحال حاضر امکان فروش 30 درصد سهام عدالت برای مشمولان وجود دارد، 30 درصد سهام عدالت با ارزش اولیه 492 هزار تومان، پنج میلیون و 806 هزار تومان می شود.

مشمولان باید توجه داشته باشند که می توانند 30 درصد سهم خود را یا از طریق کارگزاری یا از طریق بانک به فروش برسانند و فقط زمانی می توانند در مورد اینکه چه میزان از کدام سهم خود را به فروش برسانند که از طریق کارگزاری اقدام به فروش کنند. در غیر اینصورت و چنانچه از طریق بانک اقدام به فروش سهام خود کنند، اختیاری در این زمینه نخواهند داشت.

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1274

به "30 درصد از سهام عدالت چقدر ارزش دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 درصد از سهام عدالت چقدر ارزش دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید