احتمال بارگیری محموله 2میلیون دوزی واکسن کرونا؛ چهارشنبه

به گزارش هدا بلاگ، رییس جمعیت هلال احمر با اشاره به ورود دو میلیون دوز واکسن کرونا به کشور طی روزهای آینده، گفت: محموله واکسن کرونا قرار بود روز دوشنبه بیاید که این اتفاق نیفتاد، اما امیدواریم فردا بارگیری آن انجام شود و به زودی وارد کشور شود.

احتمال بارگیری محموله 2میلیون دوزی واکسن کرونا؛ چهارشنبه

به گزارش خبرنگاران، دکتر کریم همتی درباره شرایط واردات واکسن کرونا از سوی جمعیت هلال احمر، گفت: متاسفانه چند هفته ای وقفه در واردات واکسن کرونا ایجاد شد، اما ان شاءالله در چند روز آینده، مطابق قولی که داده شده، با اقداماتی که اجرا شده است و مبالغی که به حساب شرکت های فروشنده واکسن واریز شده است، امیدواریم بیش از دو میلیون دوز واکسن معتبر وارد کشور شود که در کنار سایر زحماتی که وزارت بهداشت می کشد، بتوانیم هموطنان مان را با استفاده از واکسن های وارداتی و همچنین واکسن های معتبر تولید داخلی واکسینه کنیم و بخشی از دغدغه های هموطنان مان در این زمینه مرتفع شود.

وی اضافه نمود: جمعیت هلال احمر این آمادگی را دارد که مطابق قولی که داده شده، اگر طرف خارجی به تعهداتش عمل کند، ان شاءالله مابقی واکسن های مورد نیاز را وارد کشور کند.

همتی ادامه داد: طبیعتا با توجه به گروه هدف واکسیناسیون، هم از محصولات تولید داخلی استفاده می شود و هم از واکسن های وارداتی تا بتوانیم پوشش واکسیناسیون را به سطح قابل قبولی برسانیم. در این زمینه همکاری بسیار نزدیکی هم بین وزارت بهداشت، جمعیت هلال احمر و سایر ارکان دولت وجود دارد.

همتی گفت: محموله واکسن کرونا قرار بود روز دوشنبه بیاید که این اتفاق نیفتاد، اما امیدواریم فردا بارگیری آن انجام شود و به زودی وارد کشور شود.

منبع: ایسنا

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3031

به "احتمال بارگیری محموله 2میلیون دوزی واکسن کرونا؛ چهارشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال بارگیری محموله 2میلیون دوزی واکسن کرونا؛ چهارشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید