استخدام پیمانی سال 1399 در مرحله چند برابر ظرفیت

به گزارش هدا بلاگ، وزارت آموزش و پرورش درخصوص اعلام نتایج اولیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1399 در مرحله چند برابر ظرفیت اطلاعیه ای صادر کرد.

استخدام پیمانی سال 1399 در مرحله چند برابر ظرفیت

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش کشور در اعلام نتایج اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در هشتمین امتحان متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (دی ماه 1399) جهت مطلعی شرکت نمایندگان در آزمون مذکور، اطلاعیه ای صادر کرد. متن کاما این اطلاعیه و ضمایم آن به شرح زیر است:

قابل توجه پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 1399

با سلام و احترام

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در هشتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور دی ماه 1399 (موضوع مجوز شماره 93167 مورخ 31 اردیبهشت 99 سازمان اداری و استخدامی کشور) موارد ذیل اعلام می شود.

معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی شود بلکه در پذیرش نهایی با توجه به شغل - محل انتخابی و براساس مجموع نمرات فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70 %) آزمون کتبی و سی درصد (30 %) مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت (به ترتیب نمره فضلی) و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور صورت خواهد گرفت.

معرفی شدگان در این مرحله (چند برابر ظرفیت) موظفند با مراجعه به سامانه های پرتال استانی اداره کل آموزش و پرورش محل موردتقاضا (لیست پیوست)، از زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات، مصاحبه استخدامی و … خود مطلع گردند.

عدم مراجعه معرفی شدگان به هر دلیل جهت انجام فرایند مصاحبه (بررسی اسناد و مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه استخدامی) در زمان مقرر، به منزله انصراف بوده و داوطلب در این خصوص حق اعتراض نخواهد داشت.

به منظور شناسایی و جذب منابع انسانی کارآمد، متعهد، متخلق، با استعداد، با انگیزه و برخوردار از صلاحیت های عمومی، تخصصی و حرفه ای، ممکن است مصاحبه گران برای ارزیابی مولفه ها مربوط، از داوطلب معرفی شده بخواهند که یک نمونه تدریس عملی در رشته شغلی (حداکثر 10 دقیقه) درحین مصاحبه ارائه نماید.

با توجه به اینکه بخشی از امتیاز مصاحبه مربوط به ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی، نرم افزار ها و دانش کامپیوتری خواهد بود، توجه داوطلب معرفی شده، به اطلاعیه ای که متعاقباً از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان متقاضی استخدام، صادر می شود جلب می نمایند.

در راستای صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون، به اسناد و مدارک که بعد از اتمام مهلت مقرر مصاحبه، به مرکز مجری مصاحبه و یا اداره کل آموزش و پرورش استان ارائه می شود ترتیب اثر داده نخواهد شد، توصیه می شود داوطلبان در فرصت باقیمانده نسبت به جمع آوری اصل مدارک مربوط و ارائه به موقع، اقدام نمایند.

متقاضیان معرفی شده برای مرحله بررسی مدارک که متقاضی استفاده از بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت می باشند، جهت تایید اطلاعات خود اظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، الزامی است فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه شماره 36/710 مورخ 10 آبان 99 مندرج در پرتال اطلاع رسانی مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری به نشانی http://www.edari.medu.ir را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش استان در زمان بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. در صورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو شده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و شرایط متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

ثبت نام و موفقیت در آزمون های دوره یکساله مهارت آموزی، مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره، برای تمامی پذیرفته شدگان نهایی اعم از آزاد، ایثارگران، معلولین الزامی است محل برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه های مجری دوره مهارت آموزی اعلام خواهد شد.

مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آگهی آزمون استخدامی 1399 بخشی از هزینه های برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی (خدمات آموزشی و رفاهی) برعهده داوطلب خواهد بود.

داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند فرم اطلاعات فردی را از وبگاه دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق آن، الصاق یک قطعه عکس پرسنلی جدید، همراه یک قطعه عکس دیگر، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت دوره ضرورت (برادران) همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.

چنانچه پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره، اقدام خواهد نمود.

دانشگاه مجری دوره یکساله مهارت آموزی، مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان ندارد. در صورت وجود امکانات و تقاضای مهارت آموز، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط امکان پذیر خواهد بود.

رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در هشتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی مندرج در وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org و اطلاعیه های بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می باشد.

انجام مصاحبه استخدامی از معرفی شدگان به آموزش و پرورش، با رعایت دقیق مفاد دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس 19 و فاصله گذاری اجتماعی که به مراکز مجری مصاحبه ابلاغ شده، صورت خواهد گرفت. به داوطلبان توصیه می شود ضمن همراه داشتن مواد ضد عفونی نماینده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و به دقت رعایت نمایند.

معرفی شدگانی که مبتلا به کووید 19 شده و در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول مدت انجام مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی آنان، توسط والدین داوطلب و یا وکیل قانونی به اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی شده، ارائه شود. مصاحبه از این گونه داوطلبان، حداکثر با گذشت یک هفته از آخرین روز مصاحبه استخدامی، در صورت تأیید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش و پرورش، در همان استان، صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر، اقدامی میسور نخواهد بود.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2367

به "استخدام پیمانی سال 1399 در مرحله چند برابر ظرفیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استخدام پیمانی سال 1399 در مرحله چند برابر ظرفیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید