النجباء آمریکا را تهدید کرد

به گزارش هدا بلاگ، ایرنا نوشت: نصر الشمری سخنگوی جنبش النجبا در توییتی نوشت که مقاومت اسلامی عراق هر گاه اراده کند، قادر به در هم کوبیدن پایگاه های آمریکا خواهد بود.

النجباء آمریکا را تهدید کرد

الشمری از آمادگی محور مقاومت برای مقابله با آمریکا اطلاع داد و تاکید نمود که مقاومت اسلامی توانایی درهم کوبیدن همه پایگاه های آمریکای شرور و سامانه های کاغذی آن را دارد.

الشمری همچنین با اشاره به مشارکت نجبا در حمایت از کادر پزشکی در همه استان های عراق برای مبارزه با کرونا بیان کرد که پنج هزار داوطلب این جنبش بیش از سه هزار سبد غذایی را به دست نیازمندان رساندند و به گند زدایی استان های مختلف عراق پرداختند.

سخنگوی جنبش نجبا در همین حال امروز در گفت وگو با یکی از شبکه های تلویزیونی محور مقاومت تاکید نمود که مقاومت عراقی ها در برابر اشغالگران آمریکایی تا حضور غیرقانونی آنها در کشور هیچگاه متوقف نخواهد شد.

به گزارش کانال رسمی اطلاع رسانی مقاومت اسلامی نجبا، الشمری در گفت و گو با شبکه تلویزیونی النجباء گفت: اگر انتخاب بین آن باشد که ما کشته شویم، بمیریم و مورد هدف قرار گیریم و یا اشغالگری آمریکا را بپذیریم و آن هم با این میزان از گستاخی، جنایت و بی احترامی به خون، کرامت و حاکمیت عراق، بدون شک ما با کمال میل درگیری و مواجهه را انتخاب می کنیم.

وی با بیان اینکه ما در این راه مواجهه نظامی را بر خواهیم گزید، گفت: رویارویی ما با آمریکا و نیروهای اشغالگر عراق علنی شده است.

الشمری تاکید نمود که ما متوقف نخواهیم شد و بگذارید همگان از این پیغام آگاه باشند تحت هیچ شرایطی خواه با روی کار آمدن دولتی نزدیک به آمریکا و یا دولتی غیر همپیمان با آن، مقاومت جز تا هنگام خروج آخرین سرباز اشغالگر آمریکایی از سرزمین عراق متوقف نخواهد شد و این یک تصمیم قطعی، واضح و نهایی است.

312 23310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 2 خرداد 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 334

به "النجباء آمریکا را تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "النجباء آمریکا را تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید