بازگشایی موزه کودکی پس از 2 سال

به گزارش هدا بلاگ، موزه کودکی ایرانک که به علت شیوع ویروس کرونا حدود دو سال تعطیل بود، از 21 آبان ماه دوباره فعالیت خود را از سر می گیرد.

بازگشایی موزه کودکی پس از 2 سال

ایسنا: کتابک (نهاد مجازی ترویج کتاب خوانی موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات بچه ها) با اعلام این خبر نوشته است: خبر خوبی است! خبری شادی بخش!

هم برای ما و هم برای مخاطبان مان! کوچک و بزرگ!

روز آدینه 21 آبان درهای موزه کودکی ایرانک به روی همه علاقه مندان گگردده می گردد!

نزدیک به دو سال است که درهای موزه کودکی به سبب همه گیری ویروس کرونا به روی دوستان و علاقه مندانش بسته بود. اکنون پس از این دوره بلند از دوری، موزه کودکی ایرانک آماده می گردد تا دوباره آغوش گرم خود را به روی همه مخاطبان و به ویژه بچه ها و نوجوانان عزیز این سرزمین بگشاید.

موزه کودکی ایرانک در نیمه تابستان سال 98 شروع به کار کرد و قرار بود یک سال درهایش به روی همگان باز بماند که با رسیدن کابوس ویروس کرونا بعد از 6 ماه در حالی که لیست بلندی از مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و مدارس در انتظار فرارسیدن نوبت خود بودند، به ناچار برای یک تعطیلی موقت درهای خود را بست و شوربختانه این تعطیلی موقت نزدیک به دو سال به درازا انجامید.

اما در آن شش ماهی که موزه کودکی فعالیت می کرد با وجود همه مسائل از آلودگی هوا تا مسائل اجتماعی و ناهمواری های مالی، گردانندگان موزه با استقبال کم نظیر مخاطبان کوچک و بزرگ خود همراه شدند. هر روز صدای شادی بچه ها، خنده ها و سروده ها، قصه خوانی ها و نمایش ها از هر گوشه این موزه بلند بود.

اکنون در وضعیتی درهای موزه را می گشاییم که تنها چهارماه از آن دوره یک ساله به جای مانده است. این خبر خوش نیست، اما واقعیتی است که باید با مخاطبان خود در میان بگذاریم و بگوییم در این فرصت به جای مانده با پشتیبانی های همیشگی خود از موزه، با دیدارهای دوباره و دعوت از همه علاقه مندان و دوستان، خاطره هایی زیبا، باشکوه و ماندگار از موزه کودکی به همراه ببرید. شاید استقبال و پشتیبانی های شما راه را برای ادامه کار این موزه هموارتر کند. این موزه به همه بچه ها، نوجوانان، والدین، مربیان و آموزگاران و همه علاقه مندان به فرهنگ کودکی تعلق دارد. امیدواریم مانند همواره با حضور گرم خود ما را پشتیبانی کنید.

روز آدینه 21 آبان منتظر دیدارتان هستیم.

برنامه و پروتکل بهداشتی دوره بازگشایی موزه به زودی به اطلاع همگان خواهد رسید.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 12 آذر 1400 بروزرسانی: 12 آذر 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3305

به "بازگشایی موزه کودکی پس از 2 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی موزه کودکی پس از 2 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید