برگزاری مجمع عمومی عادی به&zwnjطور فوق&zwnjالعاده بانک آینده(نوبت دوم)

به گزارش هدا بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک آینده (نوبت دوم)، به منظور معین حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل و انتخاب روزنامه کثیرالانتشار بانک مذکور، برای سال اقتصادی 1399، با حضور بیش از 75 درصد سهامداران بانک، در روز دوشنبه مورخ 17 آذرماه برگزار شد.

برگزاری مجمع عمومی عادی به&zwnjطور فوق&zwnjالعاده بانک آینده(نوبت دوم)

به گزارش هدا بلاگ به نقل از روابط عمومی و بازار افزایی بانک آینده، مجمع مذکور، با حضور شعبان مرادی، رئیس هیأت مدیره بانک آینده، به عنوان رییس مجمع، فاتحی و اقبال¬پور به عنوان ناظر و یداله زحمت¬کش، به عنوان منشی جلسه، با حضور نماینده شرکت فرابورس، به صورت حضوری و پخش هم¬زمان به وسیله تارگاه رسمی بانک آینده، با رعایت ملاحظات بهداشتی مورد نظر ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، در محل موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه معین برگزار شد.

بنابر گزارش مزبور، در جلسه یادشده، از میان مؤسسات حسابرسی مورد تأیید بانک مرکزی ج.ا.ایران، پس از رأی گیری، موسسه حسابرسی و خدمات اقتصادی فاطر، به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و موسسه حسابرسی بهمند به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی علی البدل، از سوی اکثریت سهامداران حاضر انتخاب شدند. همچنین، روزنامه های دنیای اقتصاد و اطلاعات، به عنوان روزنامه¬های کثیرالانتشار بانک معین شدند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2071

به "برگزاری مجمع عمومی عادی به&zwnjطور فوق&zwnjالعاده بانک آینده(نوبت دوم)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مجمع عمومی عادی به&zwnjطور فوق&zwnjالعاده بانک آینده(نوبت دوم)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید