بودجه 1400 عملیاتی مصوب گردد نه با روش های سنتی، درآمد ها و هزینه ها تعیین نیست

به گزارش هدا بلاگ، سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با انتقاد از معین نبودن درآمد ها و هزینه های کشور گفت: بودجه 1400 را باید عملیاتی مصوب کنیم نه با روش های سنتی و به همین دلیل باید اصلاح ساختار بودجه واقعی باشد.

بودجه 1400 عملیاتی مصوب گردد نه با روش های سنتی، درآمد ها و هزینه ها تعیین نیست

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی درباره بودجه 1400 گفت: مردم و مجلس باید بودجه سال 1400 را عملیاتی تدوین نمایند ولی با شیوه های مرسوم و سنتی فعلی چنین چیزی محقق نخواهد شد بلکه باید درآمد و هزینه های واقعی با نظارت کامل رصد شده و با متخلفین برخورد گردد.

وی اضافه نمود: دولت برای اصلاح ساختار بودجه نظر مجلس را دریافت نکرده است و به همین دلیل نمایندگان مجلس یازدهم با طرحی کوشش کردند خط و مشی ای را برای اصلاح ساختار بودجه به مجلس بدهند که به نظرم پاسخگو نخواهد بود زیرا بودجه کشور همیشه سنتی است.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس توضیح داد: در شرایط فعلی کشور که درآمدها و هزینه های کشور معین نیست و حتی هزینه ها بیش از درآمدهاست مسائل بیشتر شده و لزوم نظارت و رصد دقیق ارقام و هزینه کرد بودجه بسیار لازم است.

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1985

به "بودجه 1400 عملیاتی مصوب گردد نه با روش های سنتی، درآمد ها و هزینه ها تعیین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بودجه 1400 عملیاتی مصوب گردد نه با روش های سنتی، درآمد ها و هزینه ها تعیین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید