تنها با واکسن نمی توان کرونا را از بین برد

به گزارش هدا بلاگ، سازمان جهانی بهداشت روز جمعه اظهار داشت تنها با واکسن کرونا نمی توان این بیماری را از بین برد.

تنها با واکسن نمی توان کرونا را از بین برد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سازمان جهانی بهداشت روز جمعه گفت که تنها با واکسن کرونا نمی توان بیماری کووید-19 (بیماری کروناویروس 2019) را از بین برد.

به نوشته سی ان بی سی سازمان جهانی بهداشت روز جمعه گفت که واکسن، ابزاری حیاتی در مبارزه جهانی با ویروس کرونا است، اما واکسن نمی تواند به تنهایی این بیماری همه گیر را به پایان برساند، ضمن آنکه هیچ تضمینی وجود ندارد دانشمندان به چنین واکسنی دست پیدا کنند.

مدیر کل سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد رهبران جهان و عموم مردم باید یاد بگیرند این ویروس را مدیریت کنند و تغییرات دائمی در زندگی روزمره شان ایجاد کنند تا شیوع بیماری را کاهش دهند.

تدرس آدهانوم، مدیر کل سازمان جهانی بهداشت گفت: ما نمی توانیم به مرحله قبلی برویم. در طول تاریخ، بیماری های همه گیر و شیوع این بیماری ها، اقتصاد ها و جوامع را تغییر داده اند.

مدیر کل سازمان جهانی بهداشت افزود: همه گیری کووید-19، ضرورت جدیدی برای تسریع تلاش ها جهت حل و فصل مسائل مربوط به تغییرت جوی ایجاد کرده است.

سازمان جهانی بهداشت همچنین اضافه کرده که چشم انداز این سازمان این است که بیماری کرونا در کمتر از دو سال آینده از بین برود.

کرونای جدید یکی از 7 نوع ویروس شناخته شده کرونا است که باعث ایجاد بیماری در انسان می شود. 4 گونه از این نوع ویروس ها علائمی شبیه سرماخوردگی خفیف ایجاد می کنند و سه گونه دیگر باعث ایجاد بیماری های حاد تنفسی می شوند که در مواردی به مرگ منجر می شود.

سازمان جهانی بهداشت بعد از ابتلای بیش از 121 هزار نفر در سراسر جهان به این بیماری آن را همه گیر جهانی گفت.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1403

به "تنها با واکسن نمی توان کرونا را از بین برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها با واکسن نمی توان کرونا را از بین برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید