در تعطیلی یک هفته ای تهران، سفر نروید

به گزارش هدا بلاگ، تهران (پانا) - معاون مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور می گوید بارها اعلام نموده ایم که سفرهای مردم تاثیر مستقیمی بر افزایش شیوع ویروس کرونا دارد اما کسی گوش شنوا ندارد و مردم در هر تعطیلاتی به سفر می فرایند.

در تعطیلی یک هفته ای تهران، سفر نروید

به گزارش ایسنا، مژگان جلیلیان اظهار کرد: در گزارش هایی که به صورت روزانه آماده می کنیم بارها اعلام کردیم هر گاه مردم تعداد ترددهای بین استانی و سفرهای خود را افزایش می دهند، به همان میزان شاهد بالاتر رفتن آمار ابتلاء به ویروس کرونا در کشور هستیم اما گویا کسی گوش شنوا ندارد و مردم به محض اینکه تعطیلاتی را پیش روی خود می بینند برای سفر برنامه ریزی نموده و به جاده ها هجوم می آورند.

وی اضافه نمود: با توجه به اینکه بر اساس اطلاعیه های صادر شده برنامه ای برای مراسم اربعین با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا وجود ندارد و بسیاری از استان ها محدودیت های خود را افزایش داده اند، امیدواریم مردم سفرهای خود را از سر نگیرند تا بیش از این شاهد بدتر شدن شرایط کشور از نظر شیوع این بیماری نباشیم.

معاون مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور ادامه داد: در راستای محدودیت تردد بین استانی هیچ ابلاغیه ای از سوی استانداری یا ستاد ملی کرونا اعلام نشده است اما مانند فروردین ماه اگر در این زمینه چیزی ابلاغ گردد، مسلما سازمان راهداری نیز به وسیله نیروهای خود در ایجاد این محدودیت های تردد یاری خواهد نمود.

جلیلیان گفت: امیدوارم مردم از تعطیلات یک هفته ای پایتخت برای سفر استفاده نکنند چرا که اگر این سفرها نباشد هر استانی می تواند برای سیسستم درمانی و بهداشتی خودش برنامه ریزی کند و یکجا تمرکز بیمار بیشتر نمی گردد و بی نظمی به وجود نخواهد آمد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1672

به "در تعطیلی یک هفته ای تهران، سفر نروید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در تعطیلی یک هفته ای تهران، سفر نروید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید