رقابت گسترده هنرمندان در حوزه سواد رسانه ای

به گزارش هدا بلاگ، با توجه به افزایش تولیدات هنری و رسانه ای حوزه سواد رسانه ای در سال های گذشته سال جاری برای نخستین بار بخش ویژه ای در دوازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال به تقدیر از بهترین آثار سواد رسانه ای اختصاص یافته است.

رقابت گسترده هنرمندان در حوزه سواد رسانه ای

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، دکتر محمد صادق افراسیابی؛ معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی و رئیس هیئت داوران بخش سواد رسانه ای دوازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال گفت: اختصاص مبلغ 20 میلیون تومان به هر یک از 4 اثر برگزیده بخش سواد رسانه ای جشنواره و جمعا 80 میلیون تومان در قالب های تارنما و نرم افزار، صفحات و کانال های شبکه های اجتماعی، بازی های رایانه ای و هنر های دیجیتال شامل پویانمایی، موشن گرافیک، اینفوگرافیک و ... از جمله عوامل انگیزشی است که برای تقدیر از هنرمندان و فعالان سواد رسانه ای در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: علاقه مندان به وسیله مراجعه به نشانی اینترنتی platzaar.ir میتوانند نسبت به ثبت نام در این جشنواره و بارگذاری آثار خود اقدام کنند.

معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی با اشاره به دیگر اقدامات این مرکز در حوزه سواد رسانه ای گفت: فراوری و انتشار 300 موشن گرافیک با موضوع سواد رسانه ای از جمله دیگر اقداماتی است که در حال اجرا است و تا کنون 40 موشن گرافیک فراوری شده با حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی صرفا در فضای اینستاگرام و کانال های تلگرام متعلق به بعضی سازمان های مردم نهاد و رسانه های جمعی کشور نزدیک به 7 میلیون بار دیده شده است.

وی با اشاره به همکاری سازمان صدا و سیما برای انتشار موشن گرافیک های سواد رسانه ای خاطرنشان ساخت: شبکه جهانی سپهر، شبکه سلامت سیما و فضای مجازی معاونت صدا تا کنون بیشترین همکاری را نسبت به سایر بخش های صدا و سیما برای انتشار موشن گرافیک های سواد رسانه ای داشته اند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3036

به "رقابت گسترده هنرمندان در حوزه سواد رسانه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت گسترده هنرمندان در حوزه سواد رسانه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید