سفر مدیرعامل بیمه سرمد به استان مرکزی

به گزارش هدا بلاگ، ساختمان جدید بیمه سرمد در استان مرکزی با حضور مهندس مهدوی افتتاح شد.

سفر مدیرعامل بیمه سرمد به استان مرکزی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، مهندس مهدی مهدوی درسفر به استان مرکزی، با مدیران استانی بانک صادرات دیدار کرد و پس از آن، ساختمان جدید بیمه سرمد در این استان را افتتاح کرد.

سفر مهدوی به استان مرکزی با دیدار با مدیر بانک صادرات استان آغاز شد. در ابتدای این جلسه، ناصر کریمی حاجی خادمی مدیر بانک صادرات استان، به جلسات منظم و ماهانه مدیران استانی بیمه سرمد و بانک صادرات اشاره کرد و گفت: این جلسات هماهنگی خوبی میان دو مجموعه ایجاد کرده و ما شاهدیم که مدیران و همکاران ما در استان، از عملکرد بیمه سرمد رضایت کامل دارند و این یک پیروزیت برای بیمه سرمد به شمار می رود.

وی اضافه نمود: امیدوارم با حضور آقای هاشمی تبار در شعبه استان، همکاری ما با سرمد بیشتر شود و این جلسات تداوم پیدا کند.

کریمی هم چنین به همکاری بانک صادرات و بیمه سرمد در حوزه بیمه های عمر مانده بدهکار اشاره کرد و گفت: در این حوزه، ما مثل یک بازاریاب کنار سرمد هستیم و به توسعه بازار بیمه سرمد در بیمه های عمر مانده بدهکار کمک کردیم و که اتفاقات خوبی هم افتاد.

مهندس مهدوی نیز در این جلسه با اشاره به جلسات مستمر مدیران عالی شرکت در استان ها گفت: ما در کنار مدیران شعب سرمد، همواره با مدیران استانی بیمه گذاران بزرگ و در راس آنها بانک صادرات، جلساتی را به طور برنامه ریزی شده داریم که البته به دلیل شیوع کرونا، کمی این جلسات با وقفه روبرو شد که امروز برای همین امر به استان آمدیم از نزدیک با مدیران ستادی بانک صادرات استان دیدار کنیم و صحبت های آنها را بشنویم.

مدیرعامل بیمه سرمد اشاره ای هم به کارنامه پیروز سرمد در دو سال گذشته کرد و گفت: هم از لحاظ سودآوری و هم کسب سهم از بازار، بالاتر از برنامه استراتژیک شرکت عمل کردیم و امیدواریم امسال 1.7 درصد از بازار صنعت بیمه را کسب کنیم.

مهدوی گفت: شاید بیمه سرمد، قدمت بعضی شرکت ها را نداشته باشد، اما نیروی جوانی که در بیمه سرمد وجود دارد، برای کار، انگیزه بالایی دارند و این وجه تمایز ما با شرکت های دیگر و برگ برنده ماست.

وی با اشاره به صحبت های کریمی درباره بیمه های عمر مانده بدهکار گفت: بیمه عمر مانده بدهکار یکی از حوزه هایی است که همه طرف ها از آن نفع می برند،. این بیمه، هم به نفع بیمه گذار است و هم ما و بانک صادرات از آن نفع می بریم و ریسک وام گیرنده و بانک را نیز کم می کند.

مهدوی اضافه نمود: بانک صادرات و بیمه سرمد، بزرگترین پرتفوی عمر مانده بدهکار را در صنعت بیمه تولید کرده اند.

مدیرعامل بیمه سرمد درباره همکاری بیمه سرمد و بانگ صادرات هم گفت: اینکه ما پشتوانه ای به نام بانک صادرات داریم، یک مزیت و یک ظرفیت استثنائی برای ما ایجاد کرده است و ما هم باید از این مزیت به صورت حداکثری از آن استفاده کنیم.

مهندس مهدوی هم چنین در جلسه با مدیران بانک صادرات، از روسای شعب شهید شیرودی، خیابان دانشگاه، قدس، شهید زنجانی و آسیابک به عنوان شعب برتر در بخش عمر مانده بدهکار تقدیر کرد.

در ادامه مهندس مهدوی در جلسه یک ساعته به سوالات، پیشنهادها و دغدغه های مدیران ستادی بانک صادرات در استان پاسخ داد.

پس از این جلسه، مهدوی به محل شعبه بیمه سرمد رفت، تا ضمن افتتاخ ساختمان جدید شعبه، در مراسم تودیع و معرفه سرپرست جدید شعبه استان مرکزی شرکت کند.

مهدوی در این مراسم نیز تاکید ویژه ای بر استفاده مدیران و کارشناسان شعبه از ظرفیت بانک صادرات داشت. مدیرعامل بیمه سرمد گفت: باید سهم پرتفوی استان مرکزی بیش از این باشد و با توجه به وجود صنایع بزرگی که در استان وجود دارد، شبکه فروش باید فعال تر شد و سهم شبکه فروش در پرتفوی شعبه نیز افزایش پیدا کند.

وی اضافه نمود: باید روی آموزش کارشناسان و کنندگان هم بیشتر تلاش کنیم و روی رشته های تخصصی صنعت تمرکز کنیم تا تمرکز کنندگان از بیمه های شخص ثالث و خودرو برداشته شود و شبکه فروش توانمندتر شود.

مدیرعامل بیمه سرمد هم چنین گفت: همکاران ما در بانک صادرات نیز می توانند در جذب پرتفوهای بزرگ کمک کنند.

پس از مهدوی، نوبت به مهدی شمسایی سرپرست مدیریت امور استان ها و شبکه فروش رسید، تا حکم انتصاب علیرضا هاشمی تبار، سرپرست جدید مدیریت استان مرکزی را قرائت کند.

هاشمی تبار پس از دریافت حکم خود از مهندس مهدوی، ضمن تشکر از حسن اعتماد وی و مدیران شرکت به او گفت: از اینکه فرصت خدمت در مجموعه بزرگ بیمه سرمد نصیبم شده، خوشحالم و از تمامی مدیران شرکت تشکر می کنم.

وی هم چنین با اشاره به صحبت های مهدوی درباره لزوم افزایش پرتفوی استان مرکزی گفت: با پتانسیلی که در استان وجود دارد و کارشناس و همکارانی که در شعبه داریم، می توانیم پرتفوی استان را ارتقا بدهیم و به زودی به عنوان شعبه نمونه بیمه سرمد انتخاب شویم.

در پایان این مراسم نیز، مهندس مهدوی از از علی عبدلی کنندگی 1725 به عنوان کننده برتر استان مرکزی تقدیر کرد.

در این سفر، حسن طاهری بازرس ویژه مدیرعامل و مهدی شمسایی سرپرست مدیریت امور استان ها و شبکه فروش بیمه سرمد، مهندس مهدوی را همراهی می کردند.

->

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2168

به "سفر مدیرعامل بیمه سرمد به استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر مدیرعامل بیمه سرمد به استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید