سفر هیاتی ایرانی به کی یف در رابطه با پرداخت غرامت برای هواپیمای اوکراینی ، بالاترین غرامت را از ایران می خواهیم

به گزارش هدا بلاگ، وزیر امور خارجه اوکراین از سفر هیاتی ایرانی به کشورش در هفته جاری به منظور مذاکره پیرامون پرداخت غرامت برای هواپیمای اوکراینی اطلاع داد.

سفر هیاتی ایرانی به کی یف در رابطه با پرداخت غرامت برای هواپیمای اوکراینی ، بالاترین غرامت را از ایران می خواهیم

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، دمیترو کولبا وزیر امور خارجه اوکراین روز دوشنبه اعلام کرد که هیاتی ایرانی روز چهارشنبه و پنج شنبه برای مذاکره پیرامون پرداخت غرامت برای هواپیمای اوکراینی به این کشور سفر خواهد نمود.

کولبا با بیان این که اوکراین به نمایندگی از تمام کشورهایی که در این حادثه متضرر شده اند در مذاکرات حضور خواهد داشت، مطرح نمود: با توجه به اتفاقاتی که افتاده است، تمام دلایلی که از ایران بخواهیم بالاترین غرامت را بپردازد، وجود دارد.

او درباره مبلغ غرامت پرداختی گفت: نمی توانم بگویم که مبلغ نهایی غرامت چقدر خواهد بود. در نتیجه مذاکرات تعیین خواهد شد.

بر اساس این گزارش، اظهارات کولبا در پی این مطرح می گردد که در دی ماه سال 1398 یک هواپیمای مسافربری اوکراینی در ایران به اشتباه مورد هدف نهاده شد. این حادث منجر به جان باختن تمام 176 نفر سرنشین هواپیما شد که بعضی از آن ها هم وطنانمان و بعضی دیگر شهروندان چند کشور دیگر بودند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: چمدان
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1233

به "سفر هیاتی ایرانی به کی یف در رابطه با پرداخت غرامت برای هواپیمای اوکراینی ، بالاترین غرامت را از ایران می خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر هیاتی ایرانی به کی یف در رابطه با پرداخت غرامت برای هواپیمای اوکراینی ، بالاترین غرامت را از ایران می خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید