صالحی: برای اخراج ناظران آژانس پیشگویی نمی کنیم

به گزارش هدا بلاگ، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در حاشیه مراسم افتتاح دومین نمایشگاه دائمی دستاورد های صنعت هسته ای کشور که امروز 20 بهمن در سرای سعدالسلطنه قزوین برگزار گردید؛ در جمع خبرنگاران استان قزوین در مورد پروژه چشمه نور اظهار کرد: بیش از 10 سال است این پروژه عملیاتی شده و حرکت جدی و رو به جلو نداشته است، چون پیروز به تأمین بودجه نشدیم.

صالحی: برای اخراج ناظران آژانس پیشگویی نمی کنیم

به گزارش ایسنا، وی ضمن تأکید بر اینکه با توجه به اهمیت پروژه کوشش کردیم تا این پروژه فراموش نگردد، ادامه داد: امروز از پروژه بازدید کردیم بخشی از 2 سوله 800 متری و یک ساختمان اداری در حال احداث است تا تجهیزات مورد احتیاج را در پروژه مستقر کنیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران عنوان نمود: در این پروژه احداث 9 ویلا برای اقامت دانشمندان و محققین در نظر گرفته شده است؛ در حال حاضر برای تأمین متخصصان پروژه چشمه نور حدود 35 میلیارد تومان هزینه خواهیم کرد تا کار هرچند در ابعاد کوچک شروع گردد و آرام آرام به پیش رود.

راه اندازی کارگاه چشمه نور در چند ماه آینده

وی با اعلام یاری 10 میلیارد تومانی به پروژه چشمه نور توضیح داد: یکسری تجهیزات مورد احتیاج در تهران در حال ساخت است و امیدواریم ظرف چند ماه آینده شاهد راه اندازی کارگاه چشمه نور در قزوین باشیم تا تجهیزات نصب و مهندسین و دانشمندان در آن مستقر گردد.

صالحی اشاره نمود: امیدواریم دولت برای تأمین بودجه پروژه چشمه نور اهتمام داشته باشد، چون هزینه این پروژه بالغ بر 2 تا 3 هزار میلیارد تومان بوده که هزینه سنگینی است.

آیا ایران سوم اسفند ناظران آژانس را اخراج می نماید؟

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در مورد اخراج ناظران آژانس عنوان نمود: ما فعلاً نمی توانیم پیشگویی داشته باشیم بلکه باید صبر کنیم. ولی چیزی که مسلم است قانون را اجرایی خواهیم کرد، چون قانون مجلس برای ما الزامی است. عملکرد ما بستگی به عملکرد طرف مقابل دارد اگر طرف مقابل تعهدات خودش را رعایت کند بحث جدایی است و اگر عمل نکند ما نیزبه ناچار قانون را اجرایی خواهیم کرد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2395

به "صالحی: برای اخراج ناظران آژانس پیشگویی نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی: برای اخراج ناظران آژانس پیشگویی نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید