عراق، بدر: آمریکا از شرایط امنیتی عراق برای تقویت حضور نظامی اش سوء استفاده می نماید

به گزارش هدا بلاگ، فراکسیون پارلمانی بدر عراق گفت که آمریکا از شرایط امنیتی عراق برای تقویت حضور نظامی خود سوءاستفاده می نماید.

عراق، بدر: آمریکا از شرایط امنیتی عراق برای تقویت حضور نظامی اش سوء استفاده می نماید

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران ، فراکسیون مجلسی بدر عراق با اشاره به اینکه آمریکا از شرایط امنیتی عراق برای تقویت نیروهای خود در این کشور سوءاستفاده می کند٬ از تیم عراقی در مذاکرات استراتژیک با ایالات متحده خواست تا به ماهیت مسائل عراق در سایه اشغالگری آمریکا توجه و اشراف کامل داشته باشد.

ولید السهلانی سخنگوی این فراکسیون در مصاحبه با المعلومه گفت که اشغالگران آمریکایی بنا به درخواست دولت قبلی وارد کشور شدند و ما از آنها می خواهیم تا بنا به خواسته همان دولت و بر اساس مصوبه مجلس در این زمینه که غیرقابل بازگشت است از عراق خارج شوند.

السهلانی با اشاره به اینکه آمریکا از شرایط امنیتی عراق سوءاستفاده و نیروهای خود را در داخل خاک این کشور و بدون موافقت و هماهنگی مجلس تقویت نموده است، افزود: ماهیت مصاحبهها باید بر اساس منافع متقابل دو طرف و به دور از مباحث سیاسی و نیز اشغالگری نظامی باشد.

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 863

به "عراق، بدر: آمریکا از شرایط امنیتی عراق برای تقویت حضور نظامی اش سوء استفاده می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، بدر: آمریکا از شرایط امنیتی عراق برای تقویت حضور نظامی اش سوء استفاده می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید