عیدی یک میلیون تومانی به 4000 دستفروش پایتخت ، شهرداری مسئول توزیع عیدی دستفروشان

به گزارش هدا بلاگ، بنیاد مستضعفان در پی شیوع ویروس کرونا و به وجود آمدن مسائل معیشتی برای بعضی اقشار از جمله دستفروشان که جزو اقشار کم درآمد جامعه هستند، برای 4000 دستفروش پایتخت هدیه ای یک میلیون تومانی در نظر گرفت و مبلغ 4 میلیارد تومان را در اختیار شهرداری تهران قرار داد.

عیدی یک میلیون تومانی به 4000 دستفروش پایتخت ، شهرداری مسئول توزیع عیدی دستفروشان

به گزارش همشهی آنلاین به نقل از ایسنا، به دنبال توافقات اجرا شده میان رئیس بنیاد مستضعفان، مسئولان شهرداری تهران و شورای شهر، این بنیاد برای 4 هزار دستفروشی که در این روزها به دلیل شیوع کرونا، با مسائل معیشتی روبرو شدند، مبلغ 4 میلیارد تومان را به عنوان عیدی تخصیص داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، بنیاد مستضعفان برای هریک از این 4 هزار نفر، مبلغ یک میلیون تومان را تحویل شهرداری تهران داد تا طی امروز و فردا به آنها تحویل داده گردد.

دستفروشانی که این مبلغ را دریافت می نمایند، افرادی هستند که توسط شهرداری تهران شناسایی شده اند و جزو آن دسته از افرادی هستند که در شمول گروه های کم درآمد جامعه قرار دارند و شیوع کرونا در کشور، معیشت آنها را با مسائلی روبرو نموده است.

بر اساس اعلام شهرداری تهران، این افراد در اقصی نقاط تهران شناسایی شده اند و مشخصات آنها در بانک اطلاعاتی شهرداری پایتخت ثبت شده است.

لازم به ذکر است دستفروشان پارکینگ پروانه، بساط گستران مناطق جنوب شهر و دستفروشان مناطق مختلف تهران در این لیست قرار دارند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 292

به "عیدی یک میلیون تومانی به 4000 دستفروش پایتخت ، شهرداری مسئول توزیع عیدی دستفروشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیدی یک میلیون تومانی به 4000 دستفروش پایتخت ، شهرداری مسئول توزیع عیدی دستفروشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید