غرفه های صنایع دستی خراسان شمالی در ایروان ارمنستان برپا می گردد

به گزارش هدا بلاگ، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: با توجه به اعلام آمادگی طرف ارمنی به منظور ایجاد غرفه دائمی در مسجد کبود ایروان ، برنامه ریزی های لازم برای معرفی و فروش صنایع دستی خراسان شمالی در این نمایشگاه را انجام خواهیم داد.

غرفه های صنایع دستی خراسان شمالی در ایروان ارمنستان برپا می گردد

با ما سفر کنید و با تور ارمنستان ارزان از کشور جذاب همسایه دیدن کنید و شهر زیبای ایروان را ببینید.

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان شمالی، علی مستوفیان روز شنبه 5 تیرماه 1400 در جلسه ای که با هدف گفتگو در مورد نحوه تعامل و رابطه فرهنگی و مالی با کشور ارمنستان در محل اداره کل استان برگزار گردید، گفت: توسعه روابط همه جانبه با ارمنستان، به طبع سبب رونق گردشگری و صنایع دستی خواهد شد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی با اشاره به سفر هیئتی به همراه استاندار خراسان شمالی به ارمنستان، اضافه کرد: در تلاشیم تا برنامه ریزی های مناسب، در حوزهمیراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی حداکثر بهره برداری را از این فرصت داشته باشیم.

مستوفیان اسم کرد: برپایی غرفه صنایع دستی و معرفی ظرفیت های گردشگری استان از سوی بخش خصوصی در نمایشگاه دائمی مسجد کبود ایروان در ارمنستان یکی از این برنامه ها است.

او گفت: برگزاری فم تور برای علاقه مندان به سفر و فعالان حوزه گردشگری ارمنستان و آشناسازی آنان با جاذبه های گردشگری استان خراسان شمالی هم جزو برنامه های ما واقع شده است.

او با اشاره به اشتراکات فرهنگی خراسان شمالی با ارمنستان، بیان نمود: پیشنهاد هایی در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ارائه شده است تا در سفر قریب الوقوع استاندار خراسان شمالی به ارمنستان مطرح و در قالب تفاهم نامه های چندجانبه اجرایی گردد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3151

به "غرفه های صنایع دستی خراسان شمالی در ایروان ارمنستان برپا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غرفه های صنایع دستی خراسان شمالی در ایروان ارمنستان برپا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید