لندن: قربانیان کرونا در انگلیس کمتر از 20 هزار نفر شوند خیلی خوب عمل کردیم

به گزارش هدا بلاگ، مدیر سازمان ملی تامین بهداشت و درمان انگلیس گفت اگر قربانیان ویروس کرونا در این کشور کمتر از 20 هزار نفر شوند بسیار خوب عمل کرده ایم.

لندن: قربانیان کرونا در انگلیس کمتر از 20 هزار نفر شوند خیلی خوب عمل کردیم

به گزارش گروه بین الملل هدا بلاگ، دکتر استیفن پویس مدیر سازمان ملی تامین بهداشت و درمان انگلیس گفت که اگر قربانیان ویروس کرونا در انگلیس کمتر از 20 هزار نفر شوند، خیلی خوب عمل کرده ایم.

وی که در کنفرانس خبری روزانه درباره شیوع ویروس کرونا در انگلیس صحبت می کرد درباره افزایش تخت های بیمارستانی برای افزایش احتمالی مبتلایان به کرونا در این کشور خبر داد.

آخرین آمارها در انگلیس حاکی از آن است که طی 24 ساعت گذشته ابتلای 2546 نفر دیگر در انگلیس به ویروس کرونا مثبت اعلام شده تا مجموع مبتلایان در این کشور به بیش از 17 هزار نفر برسد.

همچنین طی روز اخیر 260 نفر دیگر در انگلیس جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده اند و شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور اروپایی به 1019 نفر رسید.

روز (جمعه) نتیجه تست کرونای بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس و مت هنکاک وزیر بهداشت این کشور نیز مثبت اعلام شده است. (جزئیات بیشتر)

با افزایش شیوع ویروس کرونا در انگلیس، دولت از شوراهای شهر درخواست کرده است تا آخر این هفته، تمامی افراد بی خانمان و کارتن خواب را از سرتاسر شهرها جمع آوری کرده و در محلی خاص اسکان دهند.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 319

به "لندن: قربانیان کرونا در انگلیس کمتر از 20 هزار نفر شوند خیلی خوب عمل کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لندن: قربانیان کرونا در انگلیس کمتر از 20 هزار نفر شوند خیلی خوب عمل کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید