متروی تهران به منظور رعایت فاصله اجتماعی علامت گذاری شد

به گزارش هدا بلاگ، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: متروی تهران به منظور رعایت فاصله اجتماعی صد درصد نشانه گذاری شد.

متروی تهران به منظور رعایت فاصله اجتماعی علامت گذاری شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از مدیریت ارتباطات وامور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه مصوبه ستاد مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا ویروس مبنی بر حضور فیزیکی روزانه 50 درصد کارکنان، با هدف حضور حداقلی کارکنان و ارباب رجوع در ادارات اعلام شد اضافه کرد: کار نشانه گذاری برای رعایت فاصله اجتماعی در کمتر از یک هفته به اتمام رسید و دلیل اینکه این کار تا به امروز طول کشید تعطیلی مشاغل چاپخانه برای چاپ برچسب بود و همین امر موجب تأخیر در نصب علائم شد.

وی شرح داد: در این هفته با افزایش نسبی مسافر روبرو شدیم ما برای خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان از همه ظرفیت مترو استفاده کرده و هیچ یک از قطارهایمان را در پارکینگ ها متوقف نکرده تا از ازدحام مسافری در ایستگاه های خطوط هفتگانه جلوگیری کنیم.

نوبخت گفت: هر آنچه در اختیار داشتیم را برای مقابله با ویروس کرونا به کار گرفتیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه استفاده از ماسک دستکش برای همه مسافران مترو باید در اولویت قرار گیرد که از آن ها درخواست می شود از این ملزومات بهداشتی استفاده کنند و فاصله گذاری اجتماعی را نیز رعایت کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه درخصوص جداسازی واگن های بانوان نیز گفت: هیچ تغییری در سیاست های کلی ایجاد نشد و سال هاست طرح جدا سازی بانوان در حال اجرا است و علایم آن بروی تمامی قطار ها نصب شد و بر روی سکو های ایستگاه ها هم تعیین است و بیشتر مسافران با این موضوع آشنا هستند.

وی با تاکید بر اینکه این طرح متوقف نشده اضافه کرد: با توجه به شرایط ویژه ای که به دلیل شیوع ویروس کرونا به وجود آمده مجبور هستیم درچند نوبت قطار ها را ضد عفونی کنیم و به همین دلیل مدل جداسازی را تغییر داده ایم تا همکاران در هنگام ضد عفونی به راحتی برای ضدعفونی کردن قطار ها اقدام کنند و امیدواریم که آقایان با رعایت این حریم از ورود به دو واگن ابتدایی و انتهایی قطار که برای بانوان در نظر گرفته شده است اجتناب کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

چای قند پهلو: چای قند پهلو، یک مجله خانوادگی است برای همه سنین

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 459

به "متروی تهران به منظور رعایت فاصله اجتماعی علامت گذاری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متروی تهران به منظور رعایت فاصله اجتماعی علامت گذاری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید