وزیر دفاع: استقلال خواهی آرمان عظیم ملت ایران است

به گزارش هدا بلاگ، تهران (پانا)- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت استقلال خواهی آرمان عظیم ملت ایران است و نتیجه ایستادگی مردم برابر نظام سلطه، اقتدار و امنیت امروز ایران اسلامی است.

وزیر دفاع: استقلال خواهی آرمان عظیم ملت ایران است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر سرتیپ حاتمی در حضور کارکنان وزارت دفاع گفت: امروز در حالی ورود به چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که ورای تصور دشمنان است و آنها انتظار داشتند این انقلاب در سال های آغازین شکست بخورد و در نهایت چله خود را نبیند.

وزیر دفاع با بیان اینکه آنهایی که آرزوی شکست انقلاب را می کردند امروز به زباله دان تاریخ ریخته شدند، گفت: به کوری چشم دشمنان، امروز انقلاب اسلامی ایران به درختی تنومند و تناور تبدیل شده است.

امیر حاتمی اضافه کرد: البته جنایتکاران و مزدورانی که از جایگاه خود پایین آورده شدند باید پاسخ جنایات خود را دهند و در انتظارات مجازات بمانند.

وزیر دفاع با بیان اشتراکات و تفاوت انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب های اتفاق افتاده در دنیا گفت: شباهت انقلاب ها عدم تمکین عده، گروه و یا صنف و جریانی خاص در برابر وضع موجود بوده است اما مردم ایران در انقلاب اسلامی خواسته صنفی نداشتند بلکه دنبال تحقق آرمانی عظیم با عنوان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بودند.

وی با بیان تفاوت دیگر انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها گفت: مردم در فرایند انقلاب اسلامی به دنبال برطرف هر گونه وابستگی با محقق نمودن شعار نه غربی نه شرقی بودند و به همین دلیل راستا انقلاب اسلامی با دیگر انقلاب ها کاملاً متمایز بوده و هست.

وزیر دفاع با بیان اینکه انقلاب اسلامی راستا خود را درست و صحیح مشخص نموده است توضیح داد: استقلال خواهی آرمان عظیم ملت ایران است و برای تحقق کامل آن باید ایستادگی و مقاومت کرد.

امیر حاتمی با بیان اینکه کشور در دوران جنگ تحمیلی که شرق و غرب علیه آن متحد شده بودند برابر نظام سلطه ایستادگی و مقاومت کرد گفت: نتیجه آن ایستادگی، اقتدار و امنیت کاملی است که امروز ایران اسلامی و مردم از آن برخوردار هستند.

امیر حاتمی با بیان اینکه ریشه های انقلاب اسلامی با خون شهدای مدافع حرم، شهدای ارتش، سپاه، صنعت دفاعی و دانشمندان هسته ای مستحکم شده است، گفت: همه این ها هزینه های ملت و نظام اسلامی برای حفظ دستاوردها و حرکت در راستا خود کفایی است.

وزیر دفاع با بیان اینکه خون های بسیاری در راه اعتلای امنیت جمهوری اسلامی ریخته شده است، تأکید کرد: با تبعیت و اجرای تدابیر نورانی و حکیمانه فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای راستا قدرتمند شدن و افزایش روز افزون بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران را با تمام توان دنبال خواهیم کرد.

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2487

به "وزیر دفاع: استقلال خواهی آرمان عظیم ملت ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر دفاع: استقلال خواهی آرمان عظیم ملت ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید