شرایط اصناف تهران در هفته آینده

به گزارش هدا بلاگ، به گزارش تجارت نیوز، قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران اظهار کرد: جلسه معین مشاغل پرخطر و کم خطر استان تهران هفته آینده با سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران برگزار می شود.

شرایط اصناف تهران در هفته آینده

وی همچنین تاکید کرد که همه صنوف تهران به جز اصناف ضروری که مجاز به فعالیت هستند، در هفته آینده تعطیل خواهند بود.

لیست مشاغل پرخطر سایر استان ها هنوز به اتاق اصناف ابلاغ نشده است

جلال الدین محمد شکریه، نایب رئیس اتاق اصناف ایران نیز درباره فهرست اصناف کم خطر و پرخطر گفت که هنوز لیستی به اتاق اصناف ابلاغ نشده است.

به گزارش ایسنا، روز یکشنبه گذشته رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار داشت که برای اجرای فاصله گذاری هوشمند، کسب و کارهای کم ریسک در همه استان ها به جز تهران از شنبه 23 فروردین با مراعات پروتکل های اعلامی از سوی وزارت بهداشت و درمان فعالیت خود را شروع کنند. همچنین فعالیت های اقتصادی تهران از روز شنبه 30 فروردین شروع می شود. در مورد ادارات دولتی نیز مقرر شده از 23 فروردین با دو سوم نیرو از ساعت 7 تا 14 فعالیت کنند.

شب گذشته هم رئیس اتاق اصناف ایران اظهار داشت که از روز شنبه 23 فروردین، 75 درصد واحدهای صنفی در سراسر کشور (به جز استان تهران) فعالیت خود را از سر می گیرند.

وی توضیح بیشتری درباره مشاغل پرخطر و کم خطر ارائه نکرد، اما عامل اصلی معین کننده در اجازه بازگشایی واحدهای صنفی را میزان تشکیل تجمع در واحدها اظهار داشت. وی همچنین وعده داد که لیست مشاغل پرخطر و کم خطر احتمالا تا آخر وقت اداری امروز چهارشنبه اعلام شود.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 352

به "شرایط اصناف تهران در هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اصناف تهران در هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید