پروین: به هر سمتی می پیچید فساد است ، چرا با مدیران خلافکار برخورد نمی گردد؟

به گزارش هدا بلاگ، پیشکسوت فوتبال ایران گفت: چرا کسی سراغ مدیران قبلی نمی رود تا اگر مشکل و خلافی دارند آن ها را مورد بازخواست قرار دهند و همه چیز را به مردم بگویند.

پروین: به هر سمتی می پیچید فساد است ، چرا با مدیران خلافکار برخورد نمی گردد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علی پروین در مراسم ختم پرویز ابوطالب، پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: ابوطالب زحمات زیادی در فوتبال ما کشیده و تمام بازیکنان مطرح فوتبال ما شاگرد او بودند. امیدوارم مسئولان ما به این افراد بها بدهند تا بازیکن سالاری نباشد و بازیکن بسازند و دنبال بازیکن 5 میلیاردی نروند. روزی که کلنگ زمین راه آهن را زدند من اینجا بودم، اما امروز فقط یک اسم از راه آهن مانده است. چرا باید اینطور باشد؟ این باشگاه ها را دست کسی بدهند که بتواند حداقل چهار بازیکن و مربی بسازد. راه آهن و بانک ملی تیم هایی بودند که تمام بازیکنان مطرح ایران از این دو تیم آمدند. تا جایی که می دانم ابوطالب نزدیک 500 بازیکن ملی تحویل کشور داد.

وی در مورد حال و روز این روزهای فوتبال تهران توضیح داد: فوتبال تهران الآن فقط حرف است و چیز دیگری نمانده است. فقط استقلال و پرسپولیس مانده، در شهرستان هم سپاهان و چند تیم دیگر. فوتبالی در کار نیست. هیچ جای جهان یک باشگاه چهار مدیرعامل در یک سال عوض نمی کند، یا هیچ جا نمی بینید فدراسیون فوتبالش را وسط کار رها نمایند و بروند. این که نشد فوتبال، بعد هم هیچ کس به داد فوتبال نمی رسد، چرا با این اتفاقاتی که افتاده یک نفر سراغ افراد قبلی نمی رود که اگر مشکل و خلافی دارند، آنها را بگیرند؟ چرا این کار را نمی نمایند؟ چرا یک نفر را زیر سوال نمی برند؟ من همه مدیران را می گویم، چرا مدیرانی که خلاف می نمایند را نمی گیرند و برای مردم روشن نمی نمایند؟ همینطور که الان اسامی خلافکارها را اعلام می نمایند، اسامی اینها را هم بگویند. چرا یک مدیرعامل هفت، هشت ماه می آید و بعدش نیست؟ چرا با او برخورد نمی نمایند؟

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد پرونده مارک ویلموتس مطرح کرد: زیاد دنبال آن نیستم!

وی درباره مسائل فدراسیون فوتبال توضیح داد: یک نماینده کار باید در فوتبال باشد که چنین کسی در کار نیست؛ البته نبی کمی، به کار مطلع است. فساد در حال از بین بردن فوتبال است و رویم نشد بگویم از بین برده است. نمی دانم چه کسی باید به داد این شرایط برسد.

پیشکسوت فوتبال ایران با بیان اینکه کسی به حرف امثال او و محمد دادگان توجه نمی کند، اعلام نمود: شرایط استقلال و پرسپولیس را ببینید. می گویند این دو تیم را به ما بدهید و ما 100 میلیارد تومان بدهی را می پذیریم، اما این کار را نمی نمایند. به نظر شما چرا این اتفاق می افتد؟ می خواهند این دو تیم همواره در حاشیه باشند تا منافع خود را ببرند. خصوصی سازی هم کشک است.

پروین در مورد شایعه ای مبنی بر حضور او در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: جای ما در هیئت مدیره نیست. به نظر شما چرا علی دایی، محمد مایلی کهن و محمد دادکان نباید رئیس فدراسیون فوتبال باشند؟ چرا علی کریمی باید در خانه باشد؟ فوتبالی ها باید به فوتبال بیایند. نه فقط ما، بلکه اگر از باشگاه استقلال هم وارد عرصه شوند، ما از آنها حمایت می کنیم تا فساد را کم کنیم. چون نمی توانیم آن را از بین ببریم. به هر سمتی می پیچید فساد است.

وی در واکنش به سوال خبرنگاری که گفت فوتبالی ها چگونه می خواهند از پس بدهی های سرشار فدراسیون فوتبال بربیایند، گفت: نمی دانم می خواهند چه نمایند. شاید می خواهید من این بدهی را بدهم!

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران بیان اینکه چرا باید سالی 100 میلیارد هزینه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گردد، گفت: در همین زمین ها بازیکنان آینده فوتبال درست می شوند. مربی نباید هر سال بگوید 2-3 بازیکن چند میلیاردی برای تیمش جذب نمایند. تیم ها یک سال هم قهرمان نشوند ، اما بیایند از بازیکنان جوانان و امید های این تیم ها استفاده نمایند. الان ببینید در تیم های پایه پرسپولیس پنج ماه است که یک ریال پول نگرفته اند و حتی پول آب معدنی هم ندارند. اگر سالی یکی دو میلیارد تومان هزینه تیم های پایه نموده و سالی دو بازیکن امید به تیم بزرگسالان شان اضافه نمایند، دیگر احتیاجی به جذب بازیکن هفت میلیاردی برای این دو باشگاه نیست.

پروین در پاسخ به این سوال که چرا هیچ یک از اعضای فدراسیون فوتبال در مراسم ختم پرویز ابوطالب شرکت ننموده اند، گفت: نمی دانم از این افراد دعوتی شده است یا نه، اما حتماً باید از فدراسیون فوتبال در این مراسم شرکت می کردند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 912

به "پروین: به هر سمتی می پیچید فساد است ، چرا با مدیران خلافکار برخورد نمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروین: به هر سمتی می پیچید فساد است ، چرا با مدیران خلافکار برخورد نمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید