ژنرال مکنزی: نیمی از فرایند خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان تکمیل شده است

به گزارش هدا بلاگ، فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا گفت که تقریبا نیمی از فرایند خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان تکمیل شده است.

ژنرال مکنزی: نیمی از فرایند خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان تکمیل شده است

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران، ژنرال کنت مکنزی فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا بیان نمود که تقریباً نیمی از فرایند خروج نظامیان این کشور از افغانستان تکمیل شده و این فرایند به نرمی جریان دارد.

وی افزود که تا مهلت مشخص شده جو بایدن رئیس جمهور آمریکا یعنی 11 سپتامبر (20 شهریور) همه نیروها خارج خواهند شد.

به گزارش میلیتاری تایمز، مکنزی اظهارداشت که آمریکا سفارتش در کابل را حفظ خواهد کرد و به حمایت از نیروهای امنیتی و دفاعی افغان نیز ادامه خواهد داد.

وی ادامه داد که آمریکا با دوستان خود در منطقه برای ایجاد و حفظ توانایی آنسوی افق در حال کار است تا در پایگاه هایی واقع در منطقه و خارج از افغانستان برای انجام عملیات ضدترویستی علیه القاعده و داعش آماده باشد.

هفته گذشته سنتکام در بیانیه ای اعلام کرده بود که چیزی بین 30 تا 44 درصد از کل فرایند خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان تکمیل شده است و معادل 300 هواپیمای ترابری C-17 پر از تجهیزات نظامی نیز از افغانستان خارج کرده اند.

سنتکام با خبر از ادامه فرایند تخریب تجهیزات نظامی پیش از خروج از افغانستان نیز نوشت که بیش از 13 هزار قطعه تجهیزات نظامی برای انهدام به آژانس دفاع لجستیک سپرده شده است.

.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2985

به "ژنرال مکنزی: نیمی از فرایند خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان تکمیل شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژنرال مکنزی: نیمی از فرایند خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان تکمیل شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید