کاهش قیمت تمام شده خودروهای جدید با مشترک سازی قطعات

به گزارش هدا بلاگ، تهران (پانا) - معاون وزیر صمت در بازدید از خطوط تولید محصولات جدید ایران خودرو تلاش برای کاهش قیمت تمام شده محصولات به وسیله بهینه سازی طراحی ها برای مشترک سازی قطعات و اقتصادی شدن تولید انبوه به وسیله تامین کنندگان داخلی را مورد تاکید قرار داد.

کاهش قیمت تمام شده خودروهای جدید با مشترک سازی قطعات

از پروفایل ما وبلاگ سفربرو دیدن نمایید.

به گزارش ایرنا، محسن صالحی نیا که از مراحل تولید خودروهای جدید ایران خودرو بازدید می کرد، تمرکز بر توسعه محصول، طراحی زیبا و بهبود کیفیت از طریق تعامل حوزه تحقیق و توسعه این خودرو سازی با مراکز دانش بنیان را مهم ارزیابی کرد و اضافه کرد: حداکثر مشترک سازی قطعات خودروهای هر پلتفرم به رونق زنجیره تامین و توان افزایی سازندگان قطعات و همچنین کاهش قیمت تمام شده بدلیل صرفه های واحد مقیاس و حفظ حقوق مشتریان می انجامد.

صالحی نیا گفت: در راستای راهبرد جهش تولید شاهد اجرای مناسب سیاست گذاری انجام شده وزارت صمت و ایدرو در این خودروسازی بوده ایم به گونه ای که در 8 ماهه امسال افزایش تولید 60 درصدی معادل حدود 120 هزار دستگاه نسبت به سال گذشته اتفاق افتاده است.

به گفته رییس ایدرو با ادامه این فرایند شاهد بهبود و شتاب بیشتر پاسخ به تقاضای مصرف کنندگان و کاهش التهاب های سوداگرانه بازار خواهیم بود.

صالحی نیا همچنین به اقدامات انجام شده در توسعه کیفی محصولات جدید در دست ساخت ایران خودرو اشاره کرد و اضافه کرد: در بعد جهش کیفی تولید نیز با وجود تنگناهای تحریم و شرایط کرونا، ارتقای کیفیت موتور خودروها و حرکت به سمت مصرف سوخت کمتر و تطابق با استاندارد های بسیار بالاتر ایمنی را در طراحی محصولات جدید شاهد هستیم که امیدواریم با عرضه این محصولات به بازار افزایش رضایت مصرف کنندگان را ببینیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 2043

به "کاهش قیمت تمام شده خودروهای جدید با مشترک سازی قطعات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت تمام شده خودروهای جدید با مشترک سازی قطعات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید