گلایه دختر وزنه بردار از فدراسیون: ناعادلانه المپیک را از من گرفتند

به گزارش هدا بلاگ، دختر وزنه بردار ایران گفت: فدراسیون نه در مورد شانس کسب سهمیه با من صحبتی کرد و نه پیگیر مصدومیتم بود.

گلایه دختر وزنه بردار از فدراسیون: ناعادلانه المپیک را از من گرفتند

پریسا جهانفکریان در مصاحبه با ایسنا درباره اعزام نشدنش به مسابقات قهرمانی آسیای ازبکستان که اکنون منجر به از دست رفتن شانس کسب سهمیه المپیک برای او شده است، بیان نمود: در اردوی یکی مانده به آخر مینیسک زانوی من ملتهب شد و با هر زحمتی بود آن اردو را به سرانجام رساندم و پس از آن از زانویم MRI گرفتم و پزشک نام کرد که مینیسک زانویم دچار پارگی جزئی شده است و باید به سرعت درمان شود و نیاز است که 10 جلسه فیزیوتراپی داشته باشم تا پس از آن بتوانم به تمرینات برگردم اما اگر درمانش نکنم ممکن است پارگی کامل شود و در آن صورت نیاز به عمل جراحی وجود دارد.

او ادامه داد: زمانی که اردو شروع شد با خانم منظمی نایب رئیس بانوان فدراسیون تماس گرفتم و شرایطم را شرح دادم و نام کردم که با تأخیر به اردوی تیم ملی اضافه می شوم تا درمانم را کامل کنم. او به من گفت که باید با رئیس فدراسیون مشورت کند سپس اطلاع داد که آقای مرادی گفته اصلاً من به اردو نیایم. پس از آن دوباره با آقای خورشیدی مشاور فنی تیم بانوان تماس گرفتم و گفتم هر موقع که بخواهند آماده دادن تست دوپینگ هستم که او هم گفت آقای بیرانوند دبیر فدراسیون نام کرده که نیازی نیست تست دوپینگ بدهم و به همین صورت از مسابقات قهرمانی آسیا کنار گذاشته شدم. این در حالی بود که برای کسب سهمیه المپیک امتیاز جمع می کردم و نیاز بود که در آن مسابقه شرکت کنم اما آن را از دست دادم و اکنون هم المپیک را که از ابتدا تلاش زیادی برای آن داشتم را از دست دادم.

جهانفکریان در پاسخ به این پرسش که فدراسیون درباره احتمالاتی که وجود داشت تا او سهمیه المپیک بگیرد تا به امروز با او صحبتی نکرده بود، شرح داد: به هیچ وجه با من هیچ صحبتی نشده بود و حتی در مدتی که آسیب دیده بودم اصلا بامن تماس نگرفتند و تمام هزینه های درمانی ام را هم خودم پرداخت کردم. اکنون هم هیچ کسی جوابگوی من نیست و جوابم را نمی دهند.

وزنه بردار دسته 87+ کیلوگرم زنان ایران در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه پس از گلایه هایی که نسبت به فدراسیون داشت و حتی آن را در صفحه شخصی خود هم بیان نمود نگران نیست که دیگر به اردوی تیم ملی دعوت نشود، تاکید کرد: آرزوی هر ورزشکاری رفتن به المپیک است وقتی آن را ناعادلانه از من گرفتند الان باید از حق و حقوقم دفاع کنم. باید برای زحمتی که کشیدم، حرف می زدم و دیگر نمی خواستم سکوت کنم و هیچ جایی هم جز صفحه شخصی خودم نداشتم.

او ادامه داد: باید به همان مقدار که برای تیم مردان جهت کسب سهمیه تلاش شد، به خانم ها هم اهمیت می دادند. نمی دانم چرا برای کسب سهمیه در تیم مردان آنقدر تلاش شد اما برای کسی که در تیم بانوان می توانست سهمیه بگیرد نه تنها تلاشی نشد بلکه سنگ اندازی هم کردند. من به نام ورزشکار وظیفه ام را انجام دادم و کم کاری نکردم و این وظیفه فدراسیون بود که پیگیر شرایط کسب سهمیه من برای المپیک باشد.

کهن پارس: کهن پارس | مجله همه پارسی زبان های دنیا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 3003

به "گلایه دختر وزنه بردار از فدراسیون: ناعادلانه المپیک را از من گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه دختر وزنه بردار از فدراسیون: ناعادلانه المپیک را از من گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید