کوشش سرسختانه ترامپ برای پیروزی در انتخابات 2020

به گزارش هدا بلاگ، عملکرد ضعیف دونالد ترامپ در مدیریت بحران کرونا و تاثیر آن بر اقتصاد به عنوان شاه کلید انتخابات 2020 تردید جمهوریخواهان درباره پیروزی وی در انتخابات را برانگیخته و به چالشی برای رئیس جمهوری آمریکا جهت اطمینان دادن به هم حزبی هایش برای کاستن از نگرانی آنها درباره حفظ اکثریت تبدیل شده است.

کوشش سرسختانه ترامپ برای پیروزی در انتخابات 2020

تارنمای هیل گزارش داد: ترامپ روز سه شنبه در جلسه ای با جمهوریخواهان سنا کوشش کرد نگرانی فزاینده جمهوریخواهان را درباره چشم انداز انتخاب دوباره و آینده حفظ اکثریت را که با همه گیری کرونا و افزایش بیکاری با تردید روبرو شده است، کاهش دهد.

ترامپ از سناتورهای جمهوریخواه خواست متحد باشند و با جنگ سیاسی به دموکرات ها حمله نمایند. وی بار دیگر تکرار کرد که اتهام های مقام های ارشد دولت ترامپ تخریب کارزار انتخاباتی و دولتش را هدف قرار می دهد.

رئیس جمهوری آمریکا کوشش کرد نگرانی سناتورها را درباره نتایج نظرسنجی هایی که نشان می دهد جو بایدن نامزد دموکرات ها در بعضی ایالت های کلیدی از او جلو افتاده است، کاهش دهد.

ترامپ ابراز امیدواری کرد شرایط مالی تا زمان انتخابات به شرایط متوازنی بازگردد هرچند که نرخ بیکاری در آمریکا به 14.7 درصد در ماه آوریل (فروردین) رسید و انتظار می رود در ماه بعدی به بالای 20 درصد برسد.

روی بلانت سناتور جمهوریخواه تایید نموده که هم حزبی های ترامپ الزاما با همان احساسی که ترامپ انتظار داشت درباره آینده این حزب داشته باشند از جلسه روز سه شنبه خارج نشدند.

وی در پاسخ به سوالی درباره این که آیا سناتورهای جمهوریخواه هم درباره بازگشت سریع اقتصاد کشور به شرایط قوی گذشته به اندازه ترامپ اطمینان دارند گفت: پاسخ دادن به این پرسش سخت است.

کوین کرامر سناتور جمهوریخواه و متحدان پروپاقرص ترامپ تصدیق کرد که نگرانی هایی درباره آینده اکثریت جمهوریخواهان وجود دارد زیرا آنها باید از 23 کرسی خود اما دموکرات ها فقط باید از 12 کرسی دفاع نمایند.

دموکرات ها در صورت پیروزی در کاخ سفید برای کسب اکثریت فقط به حفظ سه کرسی و اگر پیروز نشوند حفظ چهار کرسی احتیاج دارند.

یکی از سناتورها درباره رقابت های ریاست جمهوری آمریکا گفت ترامپ مجهز با آمار خودش که با نتایج نظرسنجی های اخیر مغایرت داشت به این جلسه آمد. این نظرسنجی ها نشان می دهند او در ایالت های تاثیرگذار بر نتایج انتخابات از بایدن عقب افتاده است.

ترامپ کوشش می نماید تصویر امیدوارنماینده تری درباره آینده جمهوریخواهان ترسیم کند این درحالیست که براساس نظرسنجی ها بایدن در ایالت هایی همچون آریزونا و فلوریدا که اهمیت اساسی در انتخاب دوباره ترامپ دارد، او جلو افتاده است.

بعضی از سناتورهای جمهوریخواه گفتند ترامپ بر اهمیت حفظ اتحاد حزبی تاکید نموده اند که نگرانی احتمالی او را درباره کوشش جمهوریخواهان برای فاصله دریافت از او یا انتقاد از نحوه مدیریت بحران کرونا با نزدیک شدن روز انتخابات را نشان می دهد.

میت رامنی سناتور جمهوریخواه و از منتقدان اصلی فقدان طرحی ملی برای افزایش در دسترس بودن آزمایش های کرونا در جلسه روز سه شنبه حضور داشته اما به گفته همقطارانش از اظهارنظر خودداری کرد.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای 13 آبان 99 (سوم نوامبر2020(برای انتخاب رئیس جمهوری جدید آمریکا و معاونش برگزار می گردد. بحران کرونا و امکان موج دوم شیوع کرونا به برآورد درباره تعویق انتخابات یا برگزاری آن به وسیله ایمیل دامن زده است؛ چیزی که ترامپ روی خوشی به آن نشان نداده است.،ایرنا

آژانس دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 677

به "کوشش سرسختانه ترامپ برای پیروزی در انتخابات 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش سرسختانه ترامپ برای پیروزی در انتخابات 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید