خبرنگاران افتتاح پروژه 204 واحدی کارکنان دادگستری کرمان با حضور معاون قوه قضائیه

به گزارش هدا بلاگ، کرمان - خبرنگاران - با حضور معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه و رئیس کل دادگستری استان کرمان پروژه 204 واحد مسکونی کارکنان دادگستری در این استان افتتاح و مورد بهره برداری نهاده شد.

خبرنگاران افتتاح پروژه 204 واحدی کارکنان دادگستری کرمان با حضور معاون قوه قضائیه

رئیس کل دادگستری استان کرمان در حاشیه این افتتاح با اشاره به شروع عملیات اجرای پروژه 204 واحد مسکونی کارکنان قوه قضائیه از آبان ماه سال 93، گفت: این واحدها در قالب 7 بلوک 9 و 11 طبقه با سه خواب و براساس آخرین تکنولوژی های ساختمان سازی احداث شده است.

یدالله موحد اعلام نمود: پروژه 204 واحد مسکونی کارکنان قوه قضائیه در کرمان با مجموع 40 هزار مترمربع زیربنا در زمینی به وسعت یک هکتار احداث شده است.

وی با بیان این مطلب که یک هزار و 200 متر فضای تجاری نیز در کنار این واحدها طراحی شده است، مطرح نمود: در طراحی و احداث این واحدها ضمن رعایت تمامی نکات مهندسی ایمنی ساختمان، به اصل زیباسازی و هوشمندسازی منازل نیز توجه ویژه ای اجرا شده است.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان به استفاده از به روزترین تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در این واحدها اشاره نمود و ادامه داد: کلیه زیرساخت های ارتباطی و مخابراتی ساختمان (ftth) و اتصال به فیبر نوری نیز در این واحدها اجرا شده است.

به گفته وی، پارکینگ مورد احتیاج این واحدها نیز در قسمت زیرزمین طراحی شده و در فضای باز این مجموعه نیز 350 مترمربع فضای سبز، 450 مترمربع فضای بازی بچه ها و فضاهای ورزشی احداث شده است.

موحد اضافه کرد: تعاونی مسکن کارکنان دادسرای کرمان با عضویت 200 نفر از کارمندان این مجموعه و نیز کارمندان دادگستری کل استان و سازمان قضائی نیروهای مسلح شکل گرفته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1105

به "خبرنگاران افتتاح پروژه 204 واحدی کارکنان دادگستری کرمان با حضور معاون قوه قضائیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران افتتاح پروژه 204 واحدی کارکنان دادگستری کرمان با حضور معاون قوه قضائیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید