محدودیت های شدید کرونایی برای 3 گروه شغلی شاهرود، پرداخت کارانه پرسنل درمانی سمنان در هفته آینده

به گزارش هدا بلاگ، خبرنگاران/سمنان رئیس ستاد استانی مقابله با کرونا و استاندار سمنان گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ویروس، محدودیت های کرونایی برای گروه های شغلی 2 و 3 از چهارشنبه هفته جاری به مدت 10 روز در مرکز استان سمنان اعمال می شود و همچنین محدودیت های شدید کرونایی در شهرستان شاهرود برای گروه های شغلی 2، 3 و 4 به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

محدودیت های شدید کرونایی برای 3 گروه شغلی شاهرود، پرداخت کارانه پرسنل درمانی سمنان در هفته آینده

علیرضا آشناگر 10آبان ماه در حاشیه ستاد ملی مقابله با کرونا ویروس در سالن کوثر استانداری در جمع هدا بلاگ با اشاره به برگزاری نشست ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: در این جلسه ارزیابی هایی از شرایط اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ویروس انجام شد.

وی اعلام نمود: تشکیل قرارگاه مقابله با کرونا ویروس می تواند فاصله بین مصوبات و اجرا در طرح های مقابله با ویروس را کاهش دهد که با حکم رئیس جمهوری، وزیر کشور مسئولیت این قرارگاه را برعهده گرفت.

استاندار سمنان با اشاره به سیر صعودی کروناویروس و لزوم مهار آن از طریق شناسایی بیشتر مبتلایان شرح داد: در این جلسه مقرر شد که مراکز بیماریابی و توسعه مراکز خدمات دهی سرپایی در استان ها افزایش یابد.

آشناگر با اشاره به پرداخت باقی مانده کارانه نیروهای درمانی استان سمنان در روزهای آینده، افزود: رئیس جمهوری در جلسه امروز گفتند که اعتبار پرداخت کارانه کادر درمانی کشور تامین شده است و حداکثر تا یک هفته آینده تسویه حساب کامل انجام می شود.

وی شرح داد: از هفته گذشته برای شهرستان شاهرود در کنار تعداد دیگری از شهرستان های کشور به دلیل افزایش ابتلا و فوتی ناشی از شیوع کرونا ویروس محدودیت های شدید اعمال شده که این محدودیت ها برای گروه های شغلی دو ، سه و چهار برای یک هفته دیگر تمدید شد.

استاندار سمنان شرح داد: محدودیت های جدیدی برای گروه شغلی 2 و 3 برای مرکز استان سمنان در کنار 24 مرکز استان دیگر که از نظر شیوع کرونا ویروس در شرایط قرمز قرار دارند، از چهارشنبه هفته جاری به مدت 10 روز اعمال می شود.

رئیس ستاد استانی مقابله با کروناویروس استان سمنان گفت: کماکان شرایط استان سمنان از نظر شیوع کرونا ویروس قرمز است و فرایند ابتلا و مرگ و میر به دلیل شیوع این ویروس در استان افزایشی است و لذا از مردم شریف استان می خواهیم باتوجه به اینکه در ماه ربیع الاول قرار داریم از انجام سفر و مهمانی دادن و مهمانی دریافت و شرکت در جشن ها جدا خودداری کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: hodablog.ir شناسه مطلب: 1826

به "محدودیت های شدید کرونایی برای 3 گروه شغلی شاهرود، پرداخت کارانه پرسنل درمانی سمنان در هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های شدید کرونایی برای 3 گروه شغلی شاهرود، پرداخت کارانه پرسنل درمانی سمنان در هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید